Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Cigrovec Strabići - Krapinske Toplice [558]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Cigrovec Strabići0Cigrovec
Cigrovec Gajšak1Cigrovec
Cigrovec Jakoplić2Cigrovec
Erpenja Belošević4Mala Erpenja
Erpenja škola6Mala Erpenja
Erpenja Surkač8Mala Erpenja
Erpenja Papić9Mala Erpenja
Brajo12Selno
Boško14Selno
Ljubej16Selno
Jalšje18Jalšje
Selno most20Selno
Jalšje22Jalšje
Ljubej24Selno
Boško26Selno
Brajo27Selno
Erpenja Papić31Mala Erpenja
Raskršće32Krapinske Toplice
Krapinske Toplice33Krapinske Toplice

Polasci:


Cigrovec Strabići - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Cigrovec Strabići05:30:00Cigrovec
Cigrovec Gajšak05:32:00Cigrovec
Cigrovec Jakoplić05:34:00Cigrovec
Erpenja Belošević05:36:00Mala Erpenja
Erpenja škola05:38:00Mala Erpenja
Erpenja Surkač05:40:00Mala Erpenja
Erpenja Papić05:42:00Mala Erpenja
Brajo05:44:00Selno
Boško05:46:00Selno
Ljubej05:49:00Selno
Jalšje05:53:00Jalšje
Selno most05:55:00Selno
Jalšje05:57:00Jalšje
Ljubej05:59:00Selno
Boško06:01:00Selno
Brajo06:03:00Selno
Erpenja Papić06:05:00Mala Erpenja
Raskršće06:07:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice06:10:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Erpenja Belošević - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Erpenja Belošević11:00:00Mala Erpenja
Erpenja škola11:02:00Mala Erpenja
Erpenja Surkač11:04:00Mala Erpenja
Erpenja Papić11:06:00Mala Erpenja
Brajo11:08:00Selno
Boško11:10:00Selno
Ljubej11:12:00Selno
Jalšje11:16:00Jalšje
Selno most11:18:00Selno
Jalšje11:20:00Jalšje
Ljubej11:22:00Selno
Boško11:25:00Selno
Brajo11:29:00Selno
Erpenja Papić11:31:00Mala Erpenja
Raskršće11:33:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice11:35:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Erpenja Belošević - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Erpenja školaMala Erpenja
Erpenja SurkačMala Erpenja
Erpenja PapićMala Erpenja
BrajoSelno
BoškoSelno
LjubejSelno
JalšjeJalšje
Selno mostSelno
JalšjeJalšje
LjubejSelno
BoškoSelno
BrajoSelno
Krapinske Toplice10:40:00Krapinske Toplice
Raskršće10:43:00Krapinske Toplice
Erpenja Papić10:45:00Mala Erpenja
Erpenja Belošević11:00:00Mala Erpenja
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Erpenja Belošević - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice12:40:00Krapinske Toplice
Raskršće12:43:00Krapinske Toplice
Erpenja Papić12:45:00Mala Erpenja
Brajo12:47:00Selno
Boško12:49:00Selno
Ljubej12:51:00Selno
Jalšje12:53:00Jalšje
Selno most12:55:00Selno
Jalšje12:57:00Jalšje
Ljubej12:59:00Selno
Boško13:01:00Selno
Brajo13:04:00Selno
Erpenja Papić13:06:00Mala Erpenja
Erpenja Surkač13:08:00Mala Erpenja
Erpenja škola13:09:00Mala Erpenja
Erpenja Belošević13:10:00Mala Erpenja
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Povratak ne prometuje za vrijeme školskih praznika

Cigrovec Strabići - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice14:35:00Krapinske Toplice
Raskršće14:38:00Krapinske Toplice
Erpenja Papić14:40:00Mala Erpenja
Brajo14:42:00Selno
Boško14:44:00Selno
Ljubej14:46:00Selno
Jalšje14:48:00Jalšje
Selno most14:50:00Selno
Jalšje14:52:00Jalšje
Ljubej14:54:00Selno
Boško14:56:00Selno
Brajo14:58:00Selno
Erpenja Papić15:00:00Mala Erpenja
Erpenja Surkač15:02:00Mala Erpenja
Erpenja škola15:04:00Mala Erpenja
Erpenja Belošević15:05:00Mala Erpenja
Cigrovec Jakoplić15:07:00Cigrovec
Cigrovec Gajšak15:08:00Cigrovec
Cigrovec Strabići15:10:00Cigrovec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Erpenja Belošević - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice20:25:00Krapinske Toplice
Raskršće20:28:00Krapinske Toplice
Erpenja Papić20:30:00Mala Erpenja
Brajo20:32:00Selno
Boško20:34:00Selno
Ljubej20:36:00Selno
Jalšje20:38:00Jalšje
Selno most20:40:00Selno
Jalšje20:42:00Jalšje
Ljubej20:44:00Selno
Boško20:46:00Selno
Brajo20:48:00Selno
Erpenja Papić20:50:00Mala Erpenja
Erpenja Surkač20:52:00Mala Erpenja
Erpenja škola20:54:00Mala Erpenja
Erpenja Belošević20:55:00Mala Erpenja
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Povratak ne prometuje za vrijeme školskih praznika
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
252627282930
1
  • Udruga sv. Ana obilježila 10 godina postojanja
  • 16. županijska manifestacija “Advent u Zagorju”
  • Martina Krog šampionka županijske izložbe meda
  • 2
  • Održan sastanak Koordinacije članova i članica Županijske skupštine
  • Ekološka mreža- održavanje nerazvrstane ceste Radoboj - Strahinje
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - zaštita od požara
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - godišnji plan razvoja - civilna zašita za 2020.
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - godišnja analiza - civilna zaštita za 2019.
  • Smjernice za organizaciju i razvoj sustava civilne zaštite od 2020. do 2023.
  • Međunarodni dan osoba s invaliditetom
  • GRAĐANSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE - sporazum o suradnji KZŽ i Grada Rijeke
  • Svjetski dan borbe protiv AIDS-a
  • 3
  • Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
  • NAJAVA: 10. sjednica Gospodarsko-socijalnog vijeća
  • Peto dijete obitelji Trčak
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - koeficijenti za obračun plaće
  • Međunarodni dan osoba s invaliditetom – mimohod u Donjoj Stubici
  • 4
  • Sjednica GSV-a KZŽ
  • Dan Općine Novi Golubovec
  • Suradnja LAG-a Zagorje – Sutla i bugarskog LAG-a Avren - Beloslav
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
  • Dan Općine Bedekovčina
  • 5
  • 30 godina Konvencije UN o pravima djece
  • 200 TISUĆA KUNA ZA ZAGORSKE PČELARE
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • „Regionalni dani EU fondova“ u Zaboku
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • ZLATNE KUNE ZA NAJBOLJE ZAGORSKE TVRTKE
  • 6
  • Rezultati Natječaja za dodjelu stipendija studentima s područja 2019./2020.
  • Sv. Nikola obradovao mališane u vrtićima
  • Javni poziv - pomoćnici u nastavi za šk. godinu 2019/2020 - dopuna br. 10
  • 7
  • U Krapini održana sjednica Vlade
  • Birgit Brlečić izlaže i u Zaboku
  • U Krapini obilježen Dan Grada
  • 8
    9
  • Promocija magistara i prvostupnika Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu
  • Upaljena druga adventska svijeća
  • Učenici ŠUDIGO-a ostvarili uspjeh na državnom natjecanju komornih sastava
  • Mihaela Oborovečki druga na Svjetskom kupu u samostrelu
  • Humanitarni koncert za Jelenine oči
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vlado Škalički)
  • Javni poziv za savjetovanje - Pravilnik o mentorstvu (poslovna podrška poduzetnicima)
  • Savjetovanje – Program javnih potreba u kulturi za 2020. godinu
  • 10
    OBLJETNICA SMRTI DR. FRANJE TUĐMANA
    11
    12
  • Novo priznanje volonterskom centru VolontirAJMO
  • Godišnja skupština Partnerskog vijeća za tržište rada KZŽ
  • Javna rasprava u postupku procjene utjecaja na okoliš - "Sipina-Hum"
  • Mladi, alkohol i vožnja
  • 13
  • Odobrene još 2 potpore za samozapošljavanje
  • Izvještajna skupština HSU KZŽ
  • 14
  • Slaven Janđel pobjednik foto natječaja “Bajka na dlanu”
  • DODIJELJENO 76 STUDENTSKIH STIPENDIJA KZŽ
  • 15
    16171819202122
    23242526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended