Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Marija Bistrica - Zabok (II) [554]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Marija Bistrica0Marija Bistrica
Šimunci2Marija Bistrica
Marija Magdalena4Marija Bistrica
Šagudovec6Šagudovec
Gusakovec8Gusakovec
Zrinščaki9Gusakovec
Dobri Zdenci10Dobri Zdenci
Banšćica12Banšćica
Samci14Samci
Gornja Stubica16Gornja Stubica
Hrenice19Gornja Stubica
Golubovec21Donja Stubica
Donja Stubica22Donja Stubica
Matuši put23Donja Stubica
Kožari24Pustodol
Stubičke Toplice25Stubičke Toplice
Oroslavje G.27Oroslavje
Oroslavje mj.28Oroslavje
Oroslavje mj.29Oroslavje
Oroslavje tv.30Oroslavje
Andraševec31Andraševec
Hum Lug33Hum Zabočki
Zabok VD37Zabok
Zabok (II)38Zabok

Polasci:


Marija Bistrica - Zabok (II)

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Marija Bistrica04:50:00Marija Bistrica
Šimunci04:51:00Marija Bistrica
Marija Magdalena04:53:00Marija Bistrica
Šagudovec04:56:00Šagudovec
Gusakovec04:59:00Gusakovec
Zrinščaki05:01:00Gusakovec
Dobri Zdenci05:03:00Dobri Zdenci
Banšćica05:05:00Banšćica
Samci05:09:00Samci
Gornja Stubica05:10:00Gornja Stubica
Hrenice05:15:00Gornja Stubica
Golubovec05:17:00Donja Stubica
Donja Stubica05:20:00Donja Stubica
Matuši put05:23:00Donja Stubica
Kožari05:24:00Pustodol
Stubičke Toplice05:25:00Stubičke Toplice
Oroslavje G.05:30:00Oroslavje
Oroslavje mj.05:35:00Oroslavje
Oroslavje mj.05:36:00Oroslavje
Oroslavje tv.05:38:00Oroslavje
Andraševec05:40:00Andraševec
Hum Lug05:45:00Hum Zabočki
Zabok VD05:48:00Zabok
Zabok (II)05:50:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Marija Bistrica - Zabok (II)

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Marija Bistrica05:55:00Marija Bistrica
Šimunci05:56:00Marija Bistrica
Marija Magdalena05:58:00Marija Bistrica
Šagudovec06:01:00Šagudovec
Gusakovec06:04:00Gusakovec
Zrinščaki06:06:00Gusakovec
Dobri Zdenci06:08:00Dobri Zdenci
Banšćica06:10:00Banšćica
Samci06:14:00Samci
Gornja Stubica06:15:00Gornja Stubica
Hrenice06:20:00Gornja Stubica
Golubovec06:22:00Donja Stubica
Donja Stubica06:25:00Donja Stubica
Matuši put06:28:00Donja Stubica
Kožari06:29:00Pustodol
Stubičke Toplice06:30:00Stubičke Toplice
Oroslavje G.06:35:00Oroslavje
Oroslavje mj.06:40:00Oroslavje
Oroslavje mj.06:41:00Oroslavje
Oroslavje tv.06:43:00Oroslavje
Andraševec06:45:00Andraševec
Hum Lug06:50:00Hum Zabočki
Zabok VD06:53:00Zabok
Zabok (II)06:55:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Gornja Stubica - Zabok (II)

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Gornja Stubica09:00:00Gornja Stubica
Hrenice09:05:00Gornja Stubica
Golubovec09:07:00Donja Stubica
Donja Stubica09:10:00Donja Stubica
Matuši put09:13:00Donja Stubica
Kožari09:14:00Pustodol
Stubičke Toplice09:15:00Stubičke Toplice
Oroslavje G.09:20:00Oroslavje
Oroslavje mj.09:25:00Oroslavje
Oroslavje mj.09:26:00Oroslavje
Oroslavje tv.09:28:00Oroslavje
Andraševec09:30:00Andraševec
Hum Lug09:35:00Hum Zabočki
Zabok VD09:38:00Zabok
Zabok (II)09:40:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Marija Bistrica - Zabok (II)

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok (II)05:50:00Zabok
Zabok VD05:52:00Zabok
Hum Lug05:55:00Hum Zabočki
Andraševec06:00:00Andraševec
Oroslavje tv.06:02:00Oroslavje
Oroslavje mj.06:04:00Oroslavje
Oroslavje mj.06:05:00Oroslavje
Oroslavje G.06:10:00Oroslavje
Stubičke Toplice06:15:00Stubičke Toplice
Kožari06:16:00Pustodol
Matuši put06:19:00Donja Stubica
Donja Stubica06:20:00Donja Stubica
Golubovec06:23:00Donja Stubica
Hrenice06:25:00Gornja Stubica
Gornja Stubica06:30:00Gornja Stubica
Samci06:32:00Samci
Banšćica06:36:00Banšćica
Dobri Zdenci06:38:00Dobri Zdenci
Zrinščaki06:40:00Gusakovec
Gusakovec06:42:00Gusakovec
Šagudovec06:45:00Šagudovec
Marija Magdalena06:48:00Marija Bistrica
Šimunci06:50:00Marija Bistrica
Marija Bistrica06:51:00Marija Bistrica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Gornja Stubica - Zabok (II)

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok (II)06:55:00Zabok
Zabok VD06:57:00Zabok
Hum Lug07:00:00Hum Zabočki
Andraševec07:05:00Andraševec
Oroslavje tv.07:07:00Oroslavje
Oroslavje mj.07:09:00Oroslavje
Oroslavje mj.07:10:00Oroslavje
Oroslavje G.07:15:00Oroslavje
Stubičke Toplice07:20:00Stubičke Toplice
Kožari07:21:00Pustodol
Matuši put07:23:00Donja Stubica
Donja Stubica07:25:00Donja Stubica
Golubovec07:28:00Donja Stubica
Hrenice07:30:00Gornja Stubica
Gornja Stubica07:35:00Gornja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Gornja Stubica - Zabok (II)

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok (II)10:30:00Zabok
Zabok VD10:32:00Zabok
Hum Lug10:35:00Hum Zabočki
Andraševec10:40:00Andraševec
Oroslavje tv.10:42:00Oroslavje
Oroslavje mj.10:44:00Oroslavje
Oroslavje mj.10:45:00Oroslavje
Oroslavje G.10:50:00Oroslavje
Stubičke Toplice10:55:00Stubičke Toplice
Kožari10:56:00Pustodol
Matuši put10:58:00Donja Stubica
Donja Stubica11:00:00Donja Stubica
Golubovec11:03:00Donja Stubica
Hrenice11:05:00Gornja Stubica
Gornja Stubica11:10:00Gornja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Marija Bistrica - Zabok (II)

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok (II)11:20:00Zabok
Zabok VD11:22:00Zabok
Hum Lug11:25:00Hum Zabočki
Andraševec11:30:00Andraševec
Oroslavje tv.11:32:00Oroslavje
Oroslavje mj.11:34:00Oroslavje
Oroslavje mj.11:35:00Oroslavje
Oroslavje G.11:40:00Oroslavje
Stubičke Toplice11:45:00Stubičke Toplice
Kožari11:46:00Pustodol
Matuši put11:48:00Donja Stubica
Donja Stubica11:50:00Donja Stubica
Golubovec11:53:00Donja Stubica
Hrenice11:55:00Gornja Stubica
Gornja Stubica12:00:00Gornja Stubica
Samci12:02:00Samci
Banšćica12:06:00Banšćica
Dobri Zdenci12:08:00Dobri Zdenci
Zrinščaki12:10:00Gusakovec
Gusakovec12:12:00Gusakovec
Šagudovec12:15:00Šagudovec
Marija Magdalena12:18:00Marija Bistrica
Šimunci12:20:00Marija Bistrica
Marija Bistrica12:21:00Marija Bistrica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Marija Bistrica - Gornja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Marija Bistrica06:15:00Marija Bistrica
Šimunci06:16:00Marija Bistrica
Marija Magdalena06:19:00Marija Bistrica
Šagudovec06:21:00Šagudovec
Gusakovec06:24:00Gusakovec
Zrinščaki06:26:00Gusakovec
Dobri Zdenci06:28:00Dobri Zdenci
Banšćica06:30:00Banšćica
Samci06:34:00Samci
Gornja Stubica06:35:00Gornja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
252627282930
1
  • Udruga sv. Ana obilježila 10 godina postojanja
  • 16. županijska manifestacija “Advent u Zagorju”
  • Martina Krog šampionka županijske izložbe meda
  • 2
  • Održan sastanak Koordinacije članova i članica Županijske skupštine
  • Ekološka mreža- održavanje nerazvrstane ceste Radoboj - Strahinje
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - zaštita od požara
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - godišnji plan razvoja - civilna zašita za 2020.
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - godišnja analiza - civilna zaštita za 2019.
  • Smjernice za organizaciju i razvoj sustava civilne zaštite od 2020. do 2023.
  • Međunarodni dan osoba s invaliditetom
  • GRAĐANSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE - sporazum o suradnji KZŽ i Grada Rijeke
  • Svjetski dan borbe protiv AIDS-a
  • 3
  • Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
  • NAJAVA: 10. sjednica Gospodarsko-socijalnog vijeća
  • Peto dijete obitelji Trčak
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - koeficijenti za obračun plaće
  • Međunarodni dan osoba s invaliditetom – mimohod u Donjoj Stubici
  • 4
  • Sjednica GSV-a KZŽ
  • Dan Općine Novi Golubovec
  • Suradnja LAG-a Zagorje – Sutla i bugarskog LAG-a Avren - Beloslav
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
  • Dan Općine Bedekovčina
  • 5
  • 30 godina Konvencije UN o pravima djece
  • 200 TISUĆA KUNA ZA ZAGORSKE PČELARE
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • „Regionalni dani EU fondova“ u Zaboku
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • ZLATNE KUNE ZA NAJBOLJE ZAGORSKE TVRTKE
  • 6
  • Rezultati Natječaja za dodjelu stipendija studentima s područja 2019./2020.
  • Sv. Nikola obradovao mališane u vrtićima
  • Javni poziv - pomoćnici u nastavi za šk. godinu 2019/2020 - dopuna br. 10
  • 7
  • U Krapini održana sjednica Vlade
  • Birgit Brlečić izlaže i u Zaboku
  • U Krapini obilježen Dan Grada
  • 8
    9
  • Promocija magistara i prvostupnika Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu
  • Upaljena druga adventska svijeća
  • Učenici ŠUDIGO-a ostvarili uspjeh na državnom natjecanju komornih sastava
  • Mihaela Oborovečki druga na Svjetskom kupu u samostrelu
  • Humanitarni koncert za Jelenine oči
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vlado Škalički)
  • Javni poziv za savjetovanje - Pravilnik o mentorstvu (poslovna podrška poduzetnicima)
  • Savjetovanje – Program javnih potreba u kulturi za 2020. godinu
  • 10
    OBLJETNICA SMRTI DR. FRANJE TUĐMANA
    11
    12
  • Novo priznanje volonterskom centru VolontirAJMO
  • Godišnja skupština Partnerskog vijeća za tržište rada KZŽ
  • Javna rasprava u postupku procjene utjecaja na okoliš - "Sipina-Hum"
  • Mladi, alkohol i vožnja
  • 13
  • Odobrene još 2 potpore za samozapošljavanje
  • Izvještajna skupština HSU KZŽ
  • 14
  • Slaven Janđel pobjednik foto natječaja “Bajka na dlanu”
  • DODIJELJENO 76 STUDENTSKIH STIPENDIJA KZŽ
  • 15
    16171819202122
    23242526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended