Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Marija Bistrica - Zabok (I) [553]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Marija Bistrica0Marija Bistrica
Šimunci2Marija Bistrica
Marija Magdalena4Marija Bistrica
Šagudovec6Šagudovec
Gusakovec8Gusakovec
Zrinščaki9Gusakovec
Dobri Zdenci10Dobri Zdenci
Banšćica12Banšćica
Samci14Samci
Hrenice19Gornja Stubica
Golubovec21Donja Stubica
Donja Stubica22Donja Stubica
Gornja Stubica16Gornja Stubica
Matuši put23Donja Stubica
Kožari24Pustodol
Stubičke Toplice25Stubičke Toplice
Oroslavje G.27Oroslavje
Oroslavje mj.29Oroslavje
Oroslavje mj.29Oroslavje
Oroslavje tv.30Oroslavje
Andraševec31Andraševec
Hum Lug33Hum Zabočki
Zabok VD37Zabok
Zabok38Zabok

Polasci:


Marija Bistrica - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Marija Bistrica12:00:00Marija Bistrica
Šimunci12:01:00Marija Bistrica
Marija Magdalena12:03:00Marija Bistrica
Šagudovec12:06:00Šagudovec
Gusakovec12:09:00Gusakovec
Zrinščaki12:11:00Gusakovec
Dobri Zdenci12:13:00Dobri Zdenci
Banšćica12:15:00Banšćica
Samci12:19:00Samci
Gornja Stubica12:20:00Gornja Stubica
Hrenice12:25:00Gornja Stubica
Golubovec12:27:00Donja Stubica
Donja Stubica12:30:00Donja Stubica
Matuši put12:33:00Donja Stubica
Kožari12:34:00Pustodol
Stubičke Toplice12:35:00Stubičke Toplice
Oroslavje G.12:40:00Oroslavje
Oroslavje mj.12:45:00Oroslavje
Oroslavje mj.12:46:00Oroslavje
Oroslavje tv.12:48:00Oroslavje
Andraševec12:50:00Andraševec
Hum Lug12:55:00Hum Zabočki
Zabok VD12:58:00Zabok
Zabok13:00:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Marija Bistrica - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Marija Bistrica18:25:00Marija Bistrica
Šimunci18:26:00Marija Bistrica
Marija Magdalena18:28:00Marija Bistrica
Šagudovec18:31:00Šagudovec
Gusakovec18:34:00Gusakovec
Zrinščaki18:36:00Gusakovec
Dobri Zdenci18:38:00Dobri Zdenci
Banšćica18:40:00Banšćica
Samci18:44:00Samci
Gornja Stubica18:45:00Gornja Stubica
Hrenice18:50:00Gornja Stubica
Golubovec18:52:00Donja Stubica
Donja Stubica18:55:00Donja Stubica
Matuši put18:58:00Donja Stubica
Kožari18:59:00Pustodol
Stubičke Toplice19:00:00Stubičke Toplice
Oroslavje G.19:05:00Oroslavje
Oroslavje mj.19:10:00Oroslavje
Oroslavje mj.19:11:00Oroslavje
Oroslavje tv.19:13:00Oroslavje
Andraševec19:15:00Andraševec
Hum Lug19:20:00Hum Zabočki
Zabok VD19:23:00Zabok
Zabok19:25:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Marija Bistrica - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok19:30:00Zabok
Zabok VD19:32:00Zabok
Hum Lug19:35:00Hum Zabočki
Andraševec19:40:00Andraševec
Oroslavje tv.19:42:00Oroslavje
Oroslavje mj.19:44:00Oroslavje
Oroslavje mj.19:45:00Oroslavje
Oroslavje G.19:50:00Oroslavje
Stubičke Toplice19:55:00Stubičke Toplice
Kožari19:56:00Pustodol
Matuši put19:58:00Donja Stubica
Donja Stubica20:00:00Donja Stubica
Golubovec20:03:00Donja Stubica
Hrenice20:05:00Gornja Stubica
Gornja Stubica20:10:00Gornja Stubica
Samci20:12:00Samci
Banšćica20:16:00Banšćica
Dobri Zdenci20:18:00Dobri Zdenci
Zrinščaki20:20:00Gusakovec
Gusakovec20:22:00Gusakovec
Šagudovec20:25:00Šagudovec
Marija Magdalena20:28:00Marija Bistrica
Šimunci20:30:00Marija Bistrica
Marija Bistrica20:31:00Marija Bistrica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Marija Bistrica - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok13:05:00Zabok
Zabok VD13:07:00Zabok
Hum Lug13:10:00Hum Zabočki
Andraševec13:15:00Andraševec
Oroslavje tv.13:17:00Oroslavje
Oroslavje mj.13:19:00Oroslavje
Oroslavje mj.13:20:00Oroslavje
Oroslavje G.13:25:00Oroslavje
Stubičke Toplice13:30:00Stubičke Toplice
Kožari13:31:00Pustodol
Matuši put13:33:00Donja Stubica
Donja Stubica13:35:00Donja Stubica
Golubovec13:38:00Donja Stubica
Hrenice13:40:00Gornja Stubica
Gornja Stubica13:45:00Gornja Stubica
Samci13:47:00Samci
Banšćica13:51:00Banšćica
Dobri Zdenci13:53:00Dobri Zdenci
Zrinščaki13:55:00Gusakovec
Gusakovec13:57:00Gusakovec
Šagudovec14:00:00Šagudovec
Marija Magdalena14:03:00Marija Bistrica
Šimunci14:05:00Marija Bistrica
Marija Bistrica14:06:00Marija Bistrica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Marija Bistrica - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok14:10:00Zabok
Zabok VD14:12:00Zabok
Hum Lug14:15:00Hum Zabočki
Andraševec14:20:00Andraševec
Oroslavje tv.14:22:00Oroslavje
Oroslavje mj.14:24:00Oroslavje
Oroslavje mj.14:25:00Oroslavje
Oroslavje G.14:30:00Oroslavje
Stubičke Toplice14:35:00Stubičke Toplice
Kožari14:36:00Pustodol
Matuši put14:38:00Donja Stubica
Donja Stubica14:40:00Donja Stubica
Golubovec14:43:00Donja Stubica
Hrenice14:45:00Gornja Stubica
Gornja Stubica14:50:00Gornja Stubica
Samci14:52:00Samci
Banšćica14:56:00Banšćica
Dobri Zdenci14:58:00Dobri Zdenci
Zrinščaki15:00:00Gusakovec
Gusakovec15:02:00Gusakovec
Šagudovec15:05:00Šagudovec
Marija Magdalena15:08:00Marija Bistrica
Šimunci15:10:00Marija Bistrica
Marija Bistrica15:11:00Marija Bistrica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended