Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Zlatar - Zabok Ž.S [548]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Zlatar0Zlatar
Cetinovec2Cetinovec
Mače5Mače
Mače 26Mače
Tikvenjaki7Mače
Poznanovec mlin9Poznanovec
Poznanovec R11Poznanovec
Poznanovec mj.12Poznanovec
Ptičari13Bedekovčina
Bedekovčina15Bedekovčina
Bedekovčina R16Bedekovčina
Špičkovina R18Špičkovina
Špičkovina dom19Špičkovina
Bračak22Bračak
Dubrava21Dubrava Zabočka
Hum Lug24Hum Zabočki
Zabok 126Zabok
Zabok27Zabok
Jambrekovići8Mali Bukovec

Polasci:


Zlatar - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar12:25:00Zlatar
Cetinovec12:27:00Cetinovec
Mače12:31:00Mače
Mače 212:34:00Mače
Tikvenjaki12:36:00Mače
Jambrekovići12:38:00Mali Bukovec
Poznanovec mlin12:40:00Poznanovec
Poznanovec R12:41:00Poznanovec
Poznanovec mj.12:43:00Poznanovec
Ptičari12:44:00Bedekovčina
Bedekovčina12:46:00Bedekovčina
Bedekovčina R12:47:00Bedekovčina
Špičkovina R12:50:00Špičkovina
Špičkovina dom12:51:00Špičkovina
Dubrava12:53:00Dubrava Zabočka
Bračak12:55:00Bračak
Hum Lug12:57:00Hum Zabočki
Zabok 113:02:00Zabok
Zabok13:05:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Zlatar - Bedekovčina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
CetinovecCetinovec
MačeMače
Mače 2Mače
TikvenjakiMače
JambrekovićiMali Bukovec
Poznanovec mlinPoznanovec
Bedekovčina13:30:00Bedekovčina
Ptičari13:32:00Bedekovčina
Poznanovec mj.13:33:00Poznanovec
Poznanovec R13:35:00Poznanovec
Zlatar13:50:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended