Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Laz - Oroslavje [547]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Laz0Laz Bistrički
Plasišće2Laz Bistrički
Matej6Sveti Matej
Podvorec 18Karivaroš
Podvorec 29Karivaroš
Karivaroš10Karivaroš
Gornja Stubica14Gornja Stubica
Hrenice17Gornja Stubica
Donja Stubica19Donja Stubica
Matuši21Donja Stubica
Stubičke Toplice22Stubičke Toplice
Oroslavje27Oroslavje

Polasci:


Matej - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Matej06:45:00Sveti Matej
Podvorec 106:47:00Karivaroš
Podvorec 206:48:00Karivaroš
Karivaroš06:51:00Karivaroš
Gornja Stubica06:56:00Gornja Stubica
Hrenice07:01:00Gornja Stubica
Donja Stubica07:05:00Donja Stubica
Matuši07:08:00Donja Stubica
Stubičke Toplice07:10:00Stubičke Toplice
Oroslavje07:15:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Laz - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Oroslavje14:10:00Oroslavje
Stubičke Toplice14:15:00Stubičke Toplice
Matuši14:17:00Donja Stubica
Donja Stubica14:20:00Donja Stubica
Hrenice14:25:00Gornja Stubica
Gornja Stubica14:28:00Gornja Stubica
Karivaroš14:31:00Karivaroš
Podvorec 214:34:00Karivaroš
Podvorec 114:36:00Karivaroš
Matej14:38:00Sveti Matej
Plasišće14:45:00Laz Bistrički
Laz14:50:00Laz Bistrički
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
  • U Centru za mlade KZŽ o eko aktivizmu i gospodarenju otpadom
  • 345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended