Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Zlatar - Plasišće [533]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Zlatar0Zlatar
Kaštel2Zlatar
Zlatar Bistrica R5Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS6Zlatar Bistrica
Klemari8Tugonica
Tugonica9Tugonica
Lackovići10Tugonica
Marija Bistrica12Marija Bistrica
Vrapci13Marija Bistrica
Gabudi15Laz Bistrički
Laz I.16Laz Bistrički
Laz II18Laz Bistrički
Plasišće20Laz Bistrički

Polasci:


Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar17:00:00Zlatar
Kaštel17:03:00Zlatar
Zlatar Bistrica R17:07:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS17:10:00Zlatar Bistrica
Klemari17:13:00Tugonica
Tugonica17:15:00Tugonica
Lackovići17:17:00Tugonica
Marija Bistrica17:20:00Marija Bistrica
Vrapci17:22:00Marija Bistrica
Gabudi17:25:00Laz Bistrički
Laz I.17:27:00Laz Bistrički
Laz II17:30:00Laz Bistrički
Plasišće17:33:00Laz Bistrički
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
kolovoz 2020
poutsrčepesune
27282930311
2
Javni poziv za uvid u spis predmeta (Solida Konjščina d.o.o.)
345
6
Javna rasprava - Procjena utjecaja na okoliš - izmjena i dopuna kolnika - AZM
789
10
Javni poziv za uvid u spis predmeta (Dubravko Šaraf)
11
Prethodno savjetovanje - prijevoz učenika OŠ - grupa 5
1213141516
17181920
21
Javni poziv za uvid u spis predmeta (Ivica Hršak)
2223
24
25
Izbor volontera/ke i volonterske akcije 2019. g.
26
Javni poziv - sanacija štete prouzročene potresom - sakralni objekti
27282930
31123456
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended