Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Zlatar - Plasišće [532]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Zlatar0Zlatar
Kaštel2Zlatar
Zlatar Bistrica R5Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS6Zlatar Bistrica
Klemari8Tugonica
Tugonica9Tugonica
Lackovići10Tugonica
Marija Bistrica12Marija Bistrica
Vrapci13Marija Bistrica
Gabudi15Laz Bistrički
Laz I.16Laz Bistrički
Laz II18Laz Bistrički
Plasišće20Laz Bistrički

Polasci:


Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar14:25:00Zlatar
Kaštel14:29:00Zlatar
Zlatar Bistrica R14:35:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS14:37:00Zlatar Bistrica
Klemari14:40:00Tugonica
Tugonica14:42:00Tugonica
Lackovići14:44:00Tugonica
Marija Bistrica14:47:00Marija Bistrica
Vrapci14:49:00Marija Bistrica
Gabudi14:52:00Laz Bistrički
Laz I.14:54:00Laz Bistrički
Laz II14:57:00Laz Bistrički
Plasišće15:00:00Laz Bistrički
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
  • U Centru za mlade KZŽ o eko aktivizmu i gospodarenju otpadom
  • 345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended