Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Zlatar - Plasišće [531]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Zlatar0Zlatar
Kaštel2Zlatar
Zlatar Bistrica R5Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS6Zlatar Bistrica
Klemari8Tugonica
Tugonica9Tugonica
Lackovići10Tugonica
Marija Bistrica12Marija Bistrica
Vrapci13Marija Bistrica
Gabudi15Laz Bistrički
Laz I.16Laz Bistrički
Laz II18Laz Bistrički
Plasišće20Laz Bistrički

Polasci:


Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar06:30:00Zlatar
Kaštel06:33:00Zlatar
Zlatar Bistrica R06:37:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS06:40:00Zlatar Bistrica
Klemari06:43:00Tugonica
Tugonica06:45:00Tugonica
Lackovići06:47:00Tugonica
Marija Bistrica06:50:00Marija Bistrica
Vrapci06:52:00Marija Bistrica
Gabudi06:55:00Laz Bistrički
Laz I.06:57:00Laz Bistrički
Laz II07:00:00Laz Bistrički
Plasišće07:02:00Laz Bistrički
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
kolovoz 2020
poutsrčepesune
2728293031
1
  • Izbor volontera/ke i volonterske akcije 2019. g.
  • Jedna novozaražena osoba
  • 2
    3
  • Sportske igre branitelja u Bedekovčini
  • Nema novozaraženih
  • Obilježen Dan pobjede i domovinske zahvalnosti
  • Prethodno savjetovanje - prijevoz učenika OŠ - grupa 5
  • Na području KZŽ nema novozaraženih
  • 4
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 04/08/20
  • Pravo na pristup informacijama
  • Čestitka
  • 5
    6
  • Evidencija zaposlenika osnovnih i srednjih škola
  • Još jedan sedmi porod u OB Zabok
  • Savjetovanje - donošenje Pravilnika za poticanje proizvodnje Zagorskih mlinaca
  • Izvješće o provedenom savjetovanju
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 06/08/20
  • POZIV ZA SUDJELOVANJE U PREDAKCELERACIJSKOM PROGRAMU TECH BOOST
  • 7
  • Glasajte za volonterku i volontera godine!
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Ivica Hršak)
  • Ekološka mreža- održavanje nerazvrstane ceste Radoboj - Strahinje
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/08/20
  • 89
    10
  • 25. Međunarodni Croatia Cup u samostrelu
  • Na području KZŽ nema novozaraženih
  • 11
    PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 11/08/20
    12
    Međunarodni dan mladih
    13
  • Dan Općine Tuhelj - održana svečana sjednica Općinskog vijeća
  • Natječaj - prevencija zdravlja, skrb o mladima i ranjivim skupinama
  • 735.000 kuna vrijedni radovi sanacije klizišta u naselju Biruši
  • 150.000 kuna za financiranje rada udruga branitelja
  • Jesenski upisni rok za učenike s teškoćama u razvoju
  • 14
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Ivan Bubnjar)
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 14/08/20
  • U OB Zabok majke rodile osmo i peto dijete
  • 1516
    17181920212223
    24252627282930
    31123456
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended