Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Štuparje G. - Krapina Nova [526]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Štuparje G.0Štuparje
Štuparje II1Štuparje
Štuparje polje2Štuparje
Štuparje Gmajna2Štuparje
Štuparje Posloni3Štuparje
Štuparje Pg.3Štuparje
Štuparje Fruki4Štuparje
Stara Ves4Stara Ves Petrovska
Raskršće5Krapinske Toplice
Pretkovec5Pretkovec
Tkalci6Tkalci
Bregovita7Krapina
Krapina Frana Galovića8Krapina
Krapina Nova9Krapina

Polasci:


Štuparje G. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Štuparje G.05:05:00Štuparje
Štuparje II05:06:00Štuparje
Štuparje polje05:08:00Štuparje
Štuparje Gmajna05:09:00Štuparje
Štuparje Posloni05:10:00Štuparje
Štuparje Pg.05:11:00Štuparje
Štuparje Fruki05:12:00Štuparje
Stara Ves05:16:00Stara Ves Petrovska
Raskršće05:17:00Krapinske Toplice
Pretkovec05:20:00Pretkovec
Tkalci05:22:00Tkalci
Bregovita05:25:00Krapina
Krapina Frana Galovića05:29:00Krapina
Krapina Nova05:30:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Štuparje G. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Štuparje G.06:25:00Štuparje
Štuparje II06:26:00Štuparje
Štuparje polje06:28:00Štuparje
Štuparje Gmajna06:29:00Štuparje
Štuparje Posloni06:30:00Štuparje
Štuparje Pg.06:31:00Štuparje
Štuparje Fruki06:32:00Štuparje
Stara Ves06:36:00Stara Ves Petrovska
Raskršće06:37:00Krapinske Toplice
Pretkovec06:40:00Pretkovec
Tkalci06:42:00Tkalci
Bregovita06:45:00Krapina
Krapina Frana Galovića06:49:00Krapina
Krapina Nova06:50:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Štuparje G. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Štuparje G.09:30:00Štuparje
Štuparje II09:31:00Štuparje
Štuparje polje09:33:00Štuparje
Štuparje Gmajna09:34:00Štuparje
Štuparje Posloni09:35:00Štuparje
Štuparje Pg.09:36:00Štuparje
Štuparje Fruki09:37:00Štuparje
Stara Ves09:41:00Stara Ves Petrovska
Raskršće09:42:00Krapinske Toplice
Pretkovec09:45:00Pretkovec
Tkalci09:47:00Tkalci
Bregovita09:50:00Krapina
Krapina Nova09:50:00Krapina
Krapina Frana Galovića09:54:00Krapina
Prometuje: ČET
Napomena: ne prometuje za vrijeme školskih praznika

Štuparje G. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Štuparje G.12:50:00Štuparje
Štuparje II12:51:00Štuparje
Štuparje polje12:53:00Štuparje
Štuparje Gmajna12:54:00Štuparje
Štuparje Posloni12:55:00Štuparje
Štuparje Pg.12:56:00Štuparje
Štuparje Fruki12:57:00Štuparje
Stara Ves13:01:00Stara Ves Petrovska
Raskršće13:02:00Krapinske Toplice
Pretkovec13:05:00Pretkovec
Tkalci13:07:00Tkalci
Bregovita13:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:14:00Krapina
Krapina Nova13:15:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Štuparje G. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova09:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića09:11:00Krapina
Bregovita09:15:00Krapina
Tkalci09:17:00Tkalci
Pretkovec09:19:00Pretkovec
Raskršće09:21:00Krapinske Toplice
Stara Ves09:22:00Stara Ves Petrovska
Štuparje Fruki09:24:00Štuparje
Štuparje Pg.09:25:00Štuparje
Štuparje Posloni09:26:00Štuparje
Štuparje Gmajna09:27:00Štuparje
Štuparje polje09:28:00Štuparje
Štuparje II09:29:00Štuparje
Štuparje G.09:30:00Štuparje
Prometuje: ČET
Napomena: ne prometuje za vrijeme školskih praznika

Štuparje G. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova11:30:00Krapina
Krapina Frana Galovića11:31:00Krapina
Bregovita11:35:00Krapina
Tkalci11:37:00Tkalci
Pretkovec11:39:00Pretkovec
Raskršće11:41:00Krapinske Toplice
Stara Ves11:42:00Stara Ves Petrovska
Štuparje Fruki11:44:00Štuparje
Štuparje Pg.11:45:00Štuparje
Štuparje Posloni11:46:00Štuparje
Štuparje Gmajna11:47:00Štuparje
Štuparje polje11:48:00Štuparje
Štuparje II11:49:00Štuparje
Štuparje G.11:50:00Štuparje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: ne prometuje za vrijeme školskih praznika

Štuparje G. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova12:20:00Krapina
Krapina Frana Galovića12:21:00Krapina
Bregovita12:25:00Krapina
Tkalci12:28:00Tkalci
Pretkovec12:30:00Pretkovec
Raskršće12:33:00Krapinske Toplice
Stara Ves12:34:00Stara Ves Petrovska
Štuparje Fruki12:38:00Štuparje
Štuparje Pg.12:39:00Štuparje
Štuparje Posloni12:40:00Štuparje
Štuparje Gmajna12:41:00Štuparje
Štuparje polje12:42:00Štuparje
Štuparje II12:44:00Štuparje
Štuparje G.12:45:00Štuparje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Štuparje G. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova14:15:00Krapina
Krapina Frana Galovića14:16:00Krapina
Bregovita14:20:00Krapina
Tkalci14:23:00Tkalci
Pretkovec14:25:00Pretkovec
Raskršće14:28:00Krapinske Toplice
Stara Ves14:29:00Stara Ves Petrovska
Štuparje Fruki14:33:00Štuparje
Štuparje Pg.14:34:00Štuparje
Štuparje Posloni14:35:00Štuparje
Štuparje Gmajna14:36:00Štuparje
Štuparje polje14:37:00Štuparje
Štuparje II14:39:00Štuparje
Štuparje G.14:40:00Štuparje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Štuparje G. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova15:15:00Krapina
Krapina Frana Galovića15:16:00Krapina
Bregovita15:20:00Krapina
Tkalci15:23:00Tkalci
Pretkovec15:25:00Pretkovec
Raskršće15:28:00Krapinske Toplice
Stara Ves15:29:00Stara Ves Petrovska
Štuparje Fruki15:33:00Štuparje
Štuparje Pg.15:34:00Štuparje
Štuparje Posloni15:35:00Štuparje
Štuparje Gmajna15:36:00Štuparje
Štuparje polje15:37:00Štuparje
Štuparje II15:39:00Štuparje
Štuparje G.15:40:00Štuparje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended