Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Šemnica šk. - Krapina Nova [525]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Šemnica šk.0Donja Šemnica
Šemnica Šal.1Donja Šemnica
Šemnica trg.4Donja Šemnica
Šemnica Cv.5Donja Šemnica
Šemnica Donja6Donja Šemnica
Šemnica Top.7Donja Šemnica
Švaljkovec8Švaljkovec
Šanjugovo9Švaljkovec
Galovec10Lepajci
Lepajci11Lepajci
Ferčki12Lepajci
Ruka12Lepajci
Popovec13Lepajci
Polje14Polje Krapinsko
Jedinstvo15Krapina
Krapina Frana Galovića16Krapina
Krapina Nova17Krapina

Polasci:


Šemnica šk. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Šemnica šk.06:10:00Donja Šemnica
Šemnica Šal.06:12:00Donja Šemnica
Šemnica trg.06:15:00Donja Šemnica
Šemnica Cv.06:18:00Donja Šemnica
Šemnica Donja06:20:00Donja Šemnica
Šemnica Top.06:22:00Donja Šemnica
Švaljkovec06:25:00Švaljkovec
Šanjugovo06:27:00Švaljkovec
Galovec06:29:00Lepajci
Lepajci06:31:00Lepajci
Ferčki06:33:00Lepajci
Ruka06:35:00Lepajci
Popovec06:37:00Lepajci
Polje06:39:00Polje Krapinsko
Jedinstvo06:41:00Krapina
Krapina Frana Galovića06:43:00Krapina
Krapina Nova06:45:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
kolovoz 2020
poutsrčepesune
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended