Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Radoboj - Zabok [523]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Radoboj0Radoboj
Kunšteki1Radoboj
Mikši2Jazvine
Jazvine3Jazvine
Bregi Radobojski4Bregi Radobojski
Orehovec5Orehovec Radobojski
Ruka6Lepajci
Velika Ves8Velika Ves
Švaljkovec11Švaljkovec
Sveti Križ Začretje13Sveti Križ Začretje
Mirkovec16Mirkovec
Brezova17Brezova
Grdenci18Grdenci
Hum Lug20Hum Zabočki
Zabok24Zabok

Polasci:


Radoboj - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Radoboj22:30:00Radoboj
Kunšteki22:32:00Radoboj
Mikši22:34:00Jazvine
Jazvine22:36:00Jazvine
Bregi Radobojski22:38:00Bregi Radobojski
Orehovec22:40:00Orehovec Radobojski
Ruka22:42:00Lepajci
Velika Ves22:46:00Velika Ves
Švaljkovec22:51:00Švaljkovec
Sveti Križ Začretje22:55:00Sveti Križ Začretje
Mirkovec23:00:00Mirkovec
Brezova23:02:00Brezova
Grdenci23:04:00Grdenci
Hum Lug23:08:00Hum Zabočki
Zabok23:14:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
  • U Centru za mlade KZŽ o eko aktivizmu i gospodarenju otpadom
  • 345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended