Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Štuparje bat [521]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Bregovita2Krapina
Tkalci3Tkalci
Malogorski4Tkalci
Pretkovec4Pretkovec
Vidovec Lic.5Vidovec Krapinski
Vidovec6Vidovec Krapinski
Vidovec Duć.7Vidovec Krapinski
Sinkovići Ras.9Škarićevo
Sinkovići10Gornja Pačetina
Škarićevo šk.12Škarićevo
Škarićevo duć.13Škarićevo
Škarićevo ras.13Škarićevo
Stara Ves15Stara Ves Petrovska
Štuparje Fr.17Štuparje
Štuparje duć.18Štuparje
Štuparje pos.19Štuparje
Štuparje po.20Štuparje
Štuparje bat.21Štuparje

Polasci:


Krapina Nova - Štuparje bat.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova19:55:00Krapina
Krapina Frana Galovića19:56:00Krapina
Bregovita20:00:00Krapina
Tkalci20:02:00Tkalci
Malogorski20:03:00Tkalci
Pretkovec20:04:00Pretkovec
Vidovec Lic.20:06:00Vidovec Krapinski
Vidovec20:08:00Vidovec Krapinski
Vidovec Duć.20:11:00Vidovec Krapinski
Sinkovići Ras.20:15:00Škarićevo
Sinkovići20:20:00Gornja Pačetina
Škarićevo šk.20:25:00Škarićevo
Škarićevo duć.20:28:00Škarićevo
Škarićevo ras.20:30:00Škarićevo
Stara Ves20:35:00Stara Ves Petrovska
Štuparje Fr.20:38:00Štuparje
Štuparje duć.20:40:00Štuparje
Štuparje pos.20:42:00Štuparje
Štuparje po.20:43:00Štuparje
Štuparje bat.20:45:00Štuparje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Prometuje za vrijeme školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended