Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Štuparje bat [520]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Bregovita2Krapina
Tkalci3Tkalci
Malogorski4Tkalci
Pretkovec4Pretkovec
Vidovec Lic.5Vidovec Krapinski
Vidovec6Vidovec Krapinski
Vidovec Duć.7Vidovec Krapinski
Sinkovići Ras.9Škarićevo
Sinkovići10Gornja Pačetina
Škarićevo šk.12Škarićevo
Škarićevo duć.13Škarićevo
Škarićevo ras.13Škarićevo
Stara Ves15Stara Ves Petrovska
Štuparje Fr.17Štuparje
Štuparje duć.18Štuparje
Štuparje pos.19Štuparje
Štuparje po.20Štuparje
Štuparje bat.21Štuparje

Polasci:


Krapina Nova - Škarićevo ras.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova14:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića14:11:00Krapina
Bregovita14:15:00Krapina
Tkalci14:17:00Tkalci
Malogorski14:18:00Tkalci
Pretkovec14:19:00Pretkovec
Vidovec Lic.14:21:00Vidovec Krapinski
Vidovec14:23:00Vidovec Krapinski
Vidovec Duć.14:26:00Vidovec Krapinski
Sinkovići Ras.14:30:00Škarićevo
Sinkovići14:35:00Gornja Pačetina
Škarićevo šk.14:40:00Škarićevo
Škarićevo duć.14:43:00Škarićevo
Škarićevo ras.14:45:00Škarićevo
Prometuje: SUB

Krapina Nova - Škarićevo ras.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova15:20:00Krapina
Krapina Frana Galovića15:21:00Krapina
Bregovita15:25:00Krapina
Tkalci15:27:00Tkalci
Malogorski15:28:00Tkalci
Pretkovec15:29:00Pretkovec
Vidovec Lic.15:31:00Vidovec Krapinski
Vidovec15:33:00Vidovec Krapinski
Vidovec Duć.15:36:00Vidovec Krapinski
Sinkovići Ras.15:40:00Škarićevo
Sinkovići15:45:00Gornja Pačetina
Škarićevo šk.15:50:00Škarićevo
Škarićevo duć.15:53:00Škarićevo
Škarićevo ras.15:55:00Škarićevo
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Štuparje bat.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova22:15:00Krapina
Krapina Frana Galovića22:16:00Krapina
Bregovita22:20:00Krapina
Tkalci22:22:00Tkalci
Malogorski22:23:00Tkalci
Pretkovec22:24:00Pretkovec
Vidovec Lic.22:26:00Vidovec Krapinski
Vidovec22:28:00Vidovec Krapinski
Vidovec Duć.22:31:00Vidovec Krapinski
Sinkovići Ras.22:35:00Škarićevo
Sinkovići22:40:00Gornja Pačetina
Škarićevo šk.22:45:00Škarićevo
Škarićevo duć.22:48:00Škarićevo
Škarićevo ras.22:50:00Škarićevo
Stara Ves22:55:00Stara Ves Petrovska
Štuparje Fr.22:58:00Štuparje
Štuparje duć.23:00:00Štuparje
Štuparje pos.23:02:00Štuparje
Štuparje po.23:03:00Štuparje
Štuparje bat.23:05:00Štuparje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Krapina Nova - Škarićevo ras.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Škarićevo ras.05:05:00Škarićevo
Škarićevo duć.05:07:00Škarićevo
Škarićevo šk.05:10:00Škarićevo
Sinkovići05:15:00Gornja Pačetina
Sinkovići Ras.05:20:00Škarićevo
Vidovec Duć.05:24:00Vidovec Krapinski
Vidovec05:27:00Vidovec Krapinski
Vidovec Lic.05:29:00Vidovec Krapinski
Pretkovec05:31:00Pretkovec
Malogorski05:32:00Tkalci
Tkalci05:33:00Tkalci
Bregovita05:35:00Krapina
Krapina Frana Galovića05:39:00Krapina
Krapina Nova05:40:00Krapina
Prometuje: SUB

Krapina Nova - Škarićevo ras.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Škarićevo ras.13:05:00Škarićevo
Škarićevo duć.13:07:00Škarićevo
Škarićevo šk.13:10:00Škarićevo
Sinkovići13:15:00Gornja Pačetina
Sinkovići Ras.13:20:00Škarićevo
Vidovec Duć.13:24:00Vidovec Krapinski
Vidovec13:27:00Vidovec Krapinski
Vidovec Lic.13:29:00Vidovec Krapinski
Pretkovec13:31:00Pretkovec
Malogorski13:32:00Tkalci
Tkalci13:33:00Tkalci
Bregovita13:35:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:39:00Krapina
Krapina Nova13:40:00Krapina
Prometuje: SUB
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended