Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Šemnica Cv [519]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Jedinstvo2Krapina
Polje2Polje Krapinsko
Popovci3Lepajci
Ruka4Lepajci
Orehovec5Orehovec Radobojski
Bregi Radobojski6Bregi Radobojski
Jazvine6Jazvine
Mikši7Jazvine
Kunšteki8Radoboj
Radoboj9Radoboj
Rihtari10Radoboj
Hara10Gornja Šemnica
Šemnica Gornja11Gornja Šemnica
Brod12Gornja Šemnica
Brekinja13Kuzminec
Kuzminec16Kuzminec
Brekinja20Kuzminec
Brod21Gornja Šemnica
Šemnica šk.23Donja Šemnica
Šemnica Pe.25Donja Šemnica
Šemnica Cv.27Donja Šemnica

Polasci:


Krapina Nova - Kuzminec

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova15:20:00Krapina
Krapina Frana Galovića15:22:00Krapina
Jedinstvo15:23:00Krapina
Polje15:24:00Polje Krapinsko
Popovci15:25:00Lepajci
Ruka15:26:00Lepajci
Orehovec15:27:00Orehovec Radobojski
Bregi Radobojski15:28:00Bregi Radobojski
Jazvine15:29:00Jazvine
Mikši15:31:00Jazvine
Kunšteki15:32:00Radoboj
Radoboj15:35:00Radoboj
Rihtari15:37:00Radoboj
Hara15:38:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja15:40:00Gornja Šemnica
Brod15:42:00Gornja Šemnica
Brekinja15:44:00Kuzminec
Kuzminec15:48:00Kuzminec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Šemnica Cv.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova22:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića22:12:00Krapina
Jedinstvo22:13:00Krapina
Polje22:14:00Polje Krapinsko
Popovci22:15:00Lepajci
Ruka22:16:00Lepajci
Orehovec22:17:00Orehovec Radobojski
Bregi Radobojski22:18:00Bregi Radobojski
Jazvine22:19:00Jazvine
Mikši22:21:00Jazvine
Kunšteki22:22:00Radoboj
Radoboj22:25:00Radoboj
Rihtari22:27:00Radoboj
Hara22:28:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja22:30:00Gornja Šemnica
Brod22:32:00Gornja Šemnica
Brekinja22:34:00Kuzminec
Kuzminec22:39:00Kuzminec
Brekinja22:44:00Kuzminec
Brod22:45:00Gornja Šemnica
Šemnica šk.22:47:00Donja Šemnica
Šemnica Pe.22:49:00Donja Šemnica
Šemnica Cv.22:50:00Donja Šemnica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Krapina Nova - Kuzminec

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Kuzminec05:00:00Kuzminec
Brekinja05:04:00Kuzminec
Brod05:06:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja05:08:00Gornja Šemnica
Hara05:10:00Gornja Šemnica
Rihtari05:11:00Radoboj
Radoboj05:13:00Radoboj
Kunšteki05:14:00Radoboj
Mikši05:15:00Jazvine
Jazvine05:17:00Jazvine
Bregi Radobojski05:18:00Bregi Radobojski
Orehovec05:20:00Orehovec Radobojski
Ruka05:22:00Lepajci
Popovci05:23:00Lepajci
Polje05:25:00Polje Krapinsko
Jedinstvo05:27:00Krapina
Krapina Frana Galovića05:28:00Krapina
Krapina Nova05:30:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Krapina Nova - Šemnica Cv.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
BrekinjaKuzminec
KuzminecKuzminec
BrekinjaKuzminec
Šemnica Cv.13:00:00Donja Šemnica
Šemnica Pe.13:01:00Donja Šemnica
Šemnica šk.13:03:00Donja Šemnica
Brod13:05:00Gornja Šemnica
Brod13:05:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja13:09:00Gornja Šemnica
Hara13:11:00Gornja Šemnica
Rihtari13:12:00Radoboj
Radoboj13:14:00Radoboj
Kunšteki13:15:00Radoboj
Mikši13:16:00Jazvine
Jazvine13:17:00Jazvine
Bregi Radobojski13:18:00Bregi Radobojski
Orehovec13:19:00Orehovec Radobojski
Ruka13:20:00Lepajci
Popovci13:21:00Lepajci
Polje13:22:00Polje Krapinsko
Jedinstvo13:23:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:24:00Krapina
Krapina Nova13:25:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended