Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Šemnica Cv [518]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Jedinstvo2Krapina
Polje2Polje Krapinsko
Popovci3Lepajci
Ruka4Lepajci
Orehovec5Orehovec Radobojski
Bregi Radobojski6Bregi Radobojski
Jazvine6Jazvine
Mikši7Jazvine
Kunšteki8Radoboj
Radoboj9Radoboj
Rihtari10Radoboj
Hara10Gornja Šemnica
Šemnica Gornja11Gornja Šemnica
Brod12Gornja Šemnica
Brekinja13Kuzminec
Kuzminec16Kuzminec
Mihovljan17Mihovljan
Kuzminec18Kuzminec
Brekinja20Kuzminec
Brod21Gornja Šemnica
Šemnica šk.23Donja Šemnica
Šemnica Pe.25Donja Šemnica
Šemnica Cv.27Donja Šemnica

Polasci:


Krapina Nova - Šemnica Cv.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova13:45:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:47:00Krapina
Jedinstvo13:48:00Krapina
Polje13:49:00Polje Krapinsko
Popovci13:50:00Lepajci
Ruka13:51:00Lepajci
Orehovec13:52:00Orehovec Radobojski
Bregi Radobojski13:53:00Bregi Radobojski
Jazvine13:54:00Jazvine
Mikši13:55:00Jazvine
Kunšteki13:56:00Radoboj
Radoboj13:58:00Radoboj
Rihtari13:59:00Radoboj
Hara14:00:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja14:01:00Gornja Šemnica
Brod14:02:00Gornja Šemnica
Brekinja14:04:00Kuzminec
Kuzminec14:10:00Kuzminec
Mihovljan14:12:00Mihovljan
Kuzminec14:14:00Kuzminec
Brekinja14:17:00Kuzminec
Brod14:18:00Gornja Šemnica
Šemnica šk.14:20:00Donja Šemnica
Šemnica Pe.14:22:00Donja Šemnica
Šemnica Cv.14:25:00Donja Šemnica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave

Krapina Nova - Šemnica Cv.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova19:55:00Krapina
Krapina Frana Galovića19:57:00Krapina
Jedinstvo19:58:00Krapina
Polje19:59:00Polje Krapinsko
Popovci20:00:00Lepajci
Ruka20:01:00Lepajci
Orehovec20:02:00Orehovec Radobojski
Bregi Radobojski20:03:00Bregi Radobojski
Jazvine20:04:00Jazvine
Mikši20:06:00Jazvine
Kunšteki20:07:00Radoboj
Radoboj20:10:00Radoboj
Rihtari20:12:00Radoboj
Hara20:13:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja20:15:00Gornja Šemnica
Brod20:17:00Gornja Šemnica
Brekinja20:19:00Kuzminec
Kuzminec20:23:00Kuzminec
Mihovljan20:25:00Mihovljan
Kuzminec20:27:00Kuzminec
Brekinja20:32:00Kuzminec
Brod20:33:00Gornja Šemnica
Šemnica šk.20:35:00Donja Šemnica
Šemnica Pe.20:37:00Donja Šemnica
Šemnica Cv.20:40:00Donja Šemnica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave

Krapina Nova - Mihovljan

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Mihovljan06:30:00Mihovljan
Kuzminec06:32:00Kuzminec
Brekinja06:36:00Kuzminec
Brod06:38:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja06:40:00Gornja Šemnica
Hara06:42:00Gornja Šemnica
Rihtari06:43:00Radoboj
Radoboj06:45:00Radoboj
Kunšteki06:46:00Radoboj
Mikši06:47:00Jazvine
Jazvine06:49:00Jazvine
Bregi Radobojski06:50:00Bregi Radobojski
Orehovec06:51:00Orehovec Radobojski
Ruka06:53:00Lepajci
Popovci06:54:00Lepajci
Polje06:55:00Polje Krapinsko
Jedinstvo06:57:00Krapina
Krapina Frana Galovića06:59:00Krapina
Krapina Nova07:00:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: linija prometuje za vrijeme školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6
  • Roko Knezić ponovno osvojio Kup Hrvatske u bowlingu
  • Nagrađene „superodlikašice“ Srednje škole Oroslavje
  • 7
  • Održana sjednica Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/07/20
  • 89101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended