Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Šemnica Cv [517]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Jedinstvo2Krapina
Polje3Polje Krapinsko
Popovci4Lepajci
Ruka5Lepajci
Orehovec6Orehovec Radobojski
Bregi Radobojski7Bregi Radobojski
Jazvine8Jazvine
Mikši9Jazvine
Kunšteki10Radoboj
Radoboj11Radoboj
Rihtari12Radoboj
Hara13Gornja Šemnica
Šemnica Gornja14Gornja Šemnica
Brod15Gornja Šemnica
Šemnica šk.17Donja Šemnica
Šemnica Šal.18Donja Šemnica
Šemnica Pe.19Donja Šemnica
Šemnica Cv.20Donja Šemnica

Polasci:


Krapina Nova - Šemnica Cv.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova07:05:00Krapina
Krapina Frana Galovića07:07:00Krapina
Jedinstvo07:08:00Krapina
Polje07:09:00Polje Krapinsko
Popovci07:10:00Lepajci
Ruka07:11:00Lepajci
Orehovec07:12:00Orehovec Radobojski
Bregi Radobojski07:13:00Bregi Radobojski
Jazvine07:14:00Jazvine
Mikši07:15:00Jazvine
Kunšteki07:16:00Radoboj
Radoboj07:17:00Radoboj
Rihtari07:18:00Radoboj
Hara07:20:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja07:21:00Gornja Šemnica
Brod07:23:00Gornja Šemnica
Šemnica šk.07:25:00Donja Šemnica
Šemnica Šal.07:27:00Donja Šemnica
Šemnica Pe.07:28:00Donja Šemnica
Šemnica Cv.07:30:00Donja Šemnica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave

Krapina Nova - Šemnica Cv.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova09:30:00Krapina
Krapina Frana Galovića09:32:00Krapina
Jedinstvo09:33:00Krapina
Polje09:34:00Polje Krapinsko
Popovci09:35:00Lepajci
Ruka09:36:00Lepajci
Orehovec09:37:00Orehovec Radobojski
Bregi Radobojski09:38:00Bregi Radobojski
Jazvine09:39:00Jazvine
Mikši09:40:00Jazvine
Kunšteki09:41:00Radoboj
Radoboj09:42:00Radoboj
Rihtari09:43:00Radoboj
Hara09:45:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja09:46:00Gornja Šemnica
Brod09:48:00Gornja Šemnica
Šemnica šk.09:50:00Donja Šemnica
Šemnica Šal.09:52:00Donja Šemnica
Šemnica Pe.09:53:00Donja Šemnica
Šemnica Cv.09:55:00Donja Šemnica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave

Krapina Nova - Šemnica Cv.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova11:30:00Krapina
Krapina Frana Galovića11:32:00Krapina
Jedinstvo11:33:00Krapina
Polje11:34:00Polje Krapinsko
Popovci11:35:00Lepajci
Ruka11:36:00Lepajci
Orehovec11:37:00Orehovec Radobojski
Bregi Radobojski11:38:00Bregi Radobojski
Jazvine11:39:00Jazvine
Mikši11:40:00Jazvine
Kunšteki11:41:00Radoboj
Radoboj11:42:00Radoboj
Rihtari11:43:00Radoboj
Hara11:45:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja11:46:00Gornja Šemnica
Brod11:48:00Gornja Šemnica
Šemnica šk.11:50:00Donja Šemnica
Šemnica Šal.11:52:00Donja Šemnica
Šemnica Pe.11:53:00Donja Šemnica
Šemnica Cv.11:55:00Donja Šemnica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Krapina Nova - Šemnica Cv.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova14:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića14:12:00Krapina
Jedinstvo14:13:00Krapina
Polje14:14:00Polje Krapinsko
Popovci14:15:00Lepajci
Ruka14:16:00Lepajci
Orehovec14:17:00Orehovec Radobojski
Bregi Radobojski14:18:00Bregi Radobojski
Jazvine14:19:00Jazvine
Mikši14:20:00Jazvine
Kunšteki14:21:00Radoboj
Radoboj14:22:00Radoboj
Rihtari14:23:00Radoboj
Hara14:25:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja14:26:00Gornja Šemnica
Brod14:28:00Gornja Šemnica
Šemnica šk.14:30:00Donja Šemnica
Šemnica Šal.14:32:00Donja Šemnica
Šemnica Pe.14:33:00Donja Šemnica
Šemnica Cv.14:35:00Donja Šemnica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Krapina Nova - Šemnica Cv.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova16:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića16:12:00Krapina
Jedinstvo16:13:00Krapina
Polje16:14:00Polje Krapinsko
Popovci16:15:00Lepajci
Ruka16:16:00Lepajci
Orehovec16:17:00Orehovec Radobojski
Bregi Radobojski16:18:00Bregi Radobojski
Jazvine16:19:00Jazvine
Mikši16:20:00Jazvine
Kunšteki16:21:00Radoboj
Radoboj16:22:00Radoboj
Rihtari16:23:00Radoboj
Hara16:25:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja16:26:00Gornja Šemnica
Brod16:28:00Gornja Šemnica
Šemnica šk.16:30:00Donja Šemnica
Šemnica Šal.16:32:00Donja Šemnica
Šemnica Pe.16:33:00Donja Šemnica
Šemnica Cv.16:35:00Donja Šemnica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Krapina Nova - Šemnica Cv.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Šemnica Cv.11:00:00Donja Šemnica
Šemnica Pe.11:02:00Donja Šemnica
Šemnica Šal.11:03:00Donja Šemnica
Šemnica šk.11:05:00Donja Šemnica
Brod11:07:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja11:09:00Gornja Šemnica
Hara11:10:00Gornja Šemnica
Rihtari11:12:00Radoboj
Radoboj11:13:00Radoboj
Kunšteki11:14:00Radoboj
Mikši11:15:00Jazvine
Jazvine11:16:00Jazvine
Bregi Radobojski11:17:00Bregi Radobojski
Orehovec11:18:00Orehovec Radobojski
Ruka11:19:00Lepajci
Popovci11:20:00Lepajci
Polje11:21:00Polje Krapinsko
Jedinstvo11:22:00Krapina
Krapina Frana Galovića11:23:00Krapina
Krapina Nova11:25:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Krapina Nova - Šemnica Cv.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Šemnica Cv.12:05:00Donja Šemnica
Šemnica Pe.12:07:00Donja Šemnica
Šemnica Šal.12:08:00Donja Šemnica
Šemnica šk.12:10:00Donja Šemnica
Brod12:12:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja12:14:00Gornja Šemnica
Hara12:15:00Gornja Šemnica
Rihtari12:17:00Radoboj
Radoboj12:18:00Radoboj
Kunšteki12:19:00Radoboj
Mikši12:20:00Jazvine
Jazvine12:21:00Jazvine
Bregi Radobojski12:22:00Bregi Radobojski
Orehovec12:23:00Orehovec Radobojski
Ruka12:24:00Lepajci
Popovci12:25:00Lepajci
Polje12:26:00Polje Krapinsko
Jedinstvo12:27:00Krapina
Krapina Frana Galovića12:28:00Krapina
Krapina Nova12:30:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended