Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Pregrada [515]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Bregovita2Krapina
Tkalci4Tkalci
Pećine5Tkalci
Petrovsko6Petrovsko
Preseka8Preseka Petrovska
Ormuži9Slatina Svedruška
Slatina11Slatina Svedruška
Svedruža12Svedruža
Valentinovo13Valentinovo
Valentinovo K15Valentinovo
Bežanec16Valentinovo
Pregrada19Pregrada

Polasci:


Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova06:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića06:11:00Krapina
Bregovita06:14:00Krapina
Tkalci06:17:00Tkalci
Pećine06:19:00Tkalci
Petrovsko06:20:00Petrovsko
Preseka06:23:00Preseka Petrovska
Ormuži06:25:00Slatina Svedruška
Slatina06:27:00Slatina Svedruška
Svedruža06:29:00Svedruža
Valentinovo06:32:00Valentinovo
Valentinovo K06:34:00Valentinovo
Bežanec06:37:00Valentinovo
Pregrada06:40:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova10:00:00Krapina
Krapina Frana Galovića10:01:00Krapina
Bregovita10:04:00Krapina
Tkalci10:07:00Tkalci
Pećine10:09:00Tkalci
Petrovsko10:10:00Petrovsko
Preseka10:13:00Preseka Petrovska
Ormuži10:15:00Slatina Svedruška
Slatina10:17:00Slatina Svedruška
Svedruža10:19:00Svedruža
Valentinovo10:22:00Valentinovo
Valentinovo K10:24:00Valentinovo
Bežanec10:27:00Valentinovo
Pregrada10:30:00Pregrada
Prometuje: ČET
Napomena: ne prometuje za vrijeme školskih praznika

Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova12:05:00Krapina
Krapina Frana Galovića12:06:00Krapina
Bregovita12:09:00Krapina
Tkalci12:12:00Tkalci
Pećine12:14:00Tkalci
Petrovsko12:15:00Petrovsko
Preseka12:18:00Preseka Petrovska
Ormuži12:20:00Slatina Svedruška
Slatina12:22:00Slatina Svedruška
Svedruža12:24:00Svedruža
Valentinovo12:27:00Valentinovo
Valentinovo K12:29:00Valentinovo
Bežanec12:32:00Valentinovo
Pregrada12:35:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova14:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića14:11:00Krapina
Bregovita14:14:00Krapina
Tkalci14:17:00Tkalci
Pećine14:19:00Tkalci
Petrovsko14:20:00Petrovsko
Preseka14:23:00Preseka Petrovska
Ormuži14:25:00Slatina Svedruška
Slatina14:27:00Slatina Svedruška
Svedruža14:29:00Svedruža
Valentinovo14:32:00Valentinovo
Valentinovo K14:34:00Valentinovo
Bežanec14:37:00Valentinovo
Pregrada14:40:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova15:15:00Krapina
Krapina Frana Galovića15:16:00Krapina
Bregovita15:19:00Krapina
Tkalci15:22:00Tkalci
Pećine15:24:00Tkalci
Petrovsko15:25:00Petrovsko
Preseka15:28:00Preseka Petrovska
Ormuži15:30:00Slatina Svedruška
Slatina15:32:00Slatina Svedruška
Svedruža15:34:00Svedruža
Valentinovo15:37:00Valentinovo
Valentinovo K15:39:00Valentinovo
Bežanec15:42:00Valentinovo
Pregrada15:45:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova22:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića22:11:00Krapina
Bregovita22:14:00Krapina
Tkalci22:17:00Tkalci
Pećine22:19:00Tkalci
Petrovsko22:20:00Petrovsko
Preseka22:23:00Preseka Petrovska
Ormuži22:25:00Slatina Svedruška
Slatina22:27:00Slatina Svedruška
Svedruža22:29:00Svedruža
Valentinovo22:32:00Valentinovo
Valentinovo K22:34:00Valentinovo
Bežanec22:37:00Valentinovo
Pregrada22:40:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada05:00:00Pregrada
Bežanec05:03:00Valentinovo
Valentinovo K05:06:00Valentinovo
Valentinovo05:08:00Valentinovo
Svedruža05:11:00Svedruža
Slatina05:13:00Slatina Svedruška
Ormuži05:15:00Slatina Svedruška
Preseka05:17:00Preseka Petrovska
Petrovsko05:20:00Petrovsko
Pećine05:21:00Tkalci
Tkalci05:23:00Tkalci
Bregovita05:26:00Krapina
Krapina Frana Galovića05:29:00Krapina
Krapina Nova05:30:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada11:00:00Pregrada
Bežanec11:03:00Valentinovo
Valentinovo K11:06:00Valentinovo
Valentinovo11:08:00Valentinovo
Svedruža11:11:00Svedruža
Slatina11:13:00Slatina Svedruška
Ormuži11:15:00Slatina Svedruška
Preseka11:17:00Preseka Petrovska
Petrovsko11:20:00Petrovsko
Pećine11:21:00Tkalci
Tkalci11:23:00Tkalci
Bregovita11:26:00Krapina
Krapina Frana Galovića11:29:00Krapina
Krapina Nova11:30:00Krapina
Prometuje: PET
Napomena: ne prometuje za vrijeme školskih praznika

Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada15:10:00Pregrada
Bežanec15:13:00Valentinovo
Valentinovo K15:16:00Valentinovo
Valentinovo15:18:00Valentinovo
Svedruža15:21:00Svedruža
Slatina15:23:00Slatina Svedruška
Ormuži15:25:00Slatina Svedruška
Preseka15:27:00Preseka Petrovska
Petrovsko15:30:00Petrovsko
Pećine15:31:00Tkalci
Tkalci15:33:00Tkalci
Bregovita15:36:00Krapina
Krapina Frana Galovića15:39:00Krapina
Krapina Nova15:40:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended