Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Pregrada [514]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Bregovita2Krapina
Tkalci4Tkalci
Pećine5Tkalci
Petrovsko6Petrovsko
Preseka8Preseka Petrovska
Ormuži9Slatina Svedruška
Slatina11Slatina Svedruška
Svedruža12Svedruža
Valentinovo13Valentinovo
Valentinovo K15Valentinovo
Bežanec16Valentinovo
Pregrada19Pregrada

Polasci:


Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova07:00:00Krapina
Krapina Frana Galovića07:01:00Krapina
Bregovita07:04:00Krapina
Tkalci07:07:00Tkalci
Pećine07:09:00Tkalci
Petrovsko07:10:00Petrovsko
Preseka07:13:00Preseka Petrovska
Ormuži07:15:00Slatina Svedruška
Slatina07:17:00Slatina Svedruška
Svedruža07:19:00Svedruža
Valentinovo07:22:00Valentinovo
Valentinovo K07:24:00Valentinovo
Bežanec07:27:00Valentinovo
Pregrada07:30:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: ne prometuje za vrijeme školskih praznika

Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova13:00:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:01:00Krapina
Bregovita13:04:00Krapina
Tkalci13:07:00Tkalci
Pećine13:09:00Tkalci
Petrovsko13:10:00Petrovsko
Preseka13:13:00Preseka Petrovska
Ormuži13:15:00Slatina Svedruška
Slatina13:17:00Slatina Svedruška
Svedruža13:19:00Svedruža
Valentinovo13:22:00Valentinovo
Valentinovo K13:24:00Valentinovo
Bežanec13:27:00Valentinovo
Pregrada13:30:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: ne prometuje za vrijeme školskih praznika

Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova13:45:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:46:00Krapina
Bregovita13:49:00Krapina
Tkalci13:50:00Tkalci
Pećine13:52:00Tkalci
Petrovsko13:54:00Petrovsko
Preseka13:58:00Preseka Petrovska
Ormuži14:00:00Slatina Svedruška
Slatina14:02:00Slatina Svedruška
Svedruža14:04:00Svedruža
Valentinovo14:07:00Valentinovo
Valentinovo K14:09:00Valentinovo
Bežanec14:12:00Valentinovo
Pregrada14:15:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: ne prometuje za vrijeme školskih praznika

Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova19:55:00Krapina
Krapina Frana Galovića19:56:00Krapina
Bregovita19:59:00Krapina
Tkalci20:02:00Tkalci
Pećine20:04:00Tkalci
Petrovsko20:05:00Petrovsko
Preseka20:08:00Preseka Petrovska
Ormuži20:10:00Slatina Svedruška
Slatina20:12:00Slatina Svedruška
Svedruža20:14:00Svedruža
Valentinovo20:17:00Valentinovo
Valentinovo K20:19:00Valentinovo
Bežanec20:22:00Valentinovo
Pregrada20:25:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: ne prometuje za vrijeme školskih praznika

Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada06:45:00Pregrada
Bežanec06:48:00Valentinovo
Valentinovo K06:51:00Valentinovo
Valentinovo06:53:00Valentinovo
Svedruža06:56:00Svedruža
Slatina06:58:00Slatina Svedruška
Ormuži07:00:00Slatina Svedruška
Preseka07:02:00Preseka Petrovska
Petrovsko07:05:00Petrovsko
Pećine07:06:00Tkalci
Tkalci07:08:00Tkalci
Bregovita07:11:00Krapina
Krapina Frana Galovića07:14:00Krapina
Krapina Nova07:15:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada12:55:00Pregrada
Bežanec12:58:00Valentinovo
Valentinovo K13:01:00Valentinovo
Valentinovo13:03:00Valentinovo
Svedruža13:06:00Svedruža
Slatina13:08:00Slatina Svedruška
Ormuži13:10:00Slatina Svedruška
Preseka13:12:00Preseka Petrovska
Petrovsko13:15:00Petrovsko
Pećine13:16:00Tkalci
Tkalci13:18:00Tkalci
Bregovita13:21:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:24:00Krapina
Krapina Nova13:25:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada14:20:00Pregrada
Bežanec14:23:00Valentinovo
Valentinovo K14:26:00Valentinovo
Valentinovo14:28:00Valentinovo
Svedruža14:31:00Svedruža
Slatina14:33:00Slatina Svedruška
Ormuži14:35:00Slatina Svedruška
Preseka14:37:00Preseka Petrovska
Petrovsko14:40:00Petrovsko
Pećine14:41:00Tkalci
Tkalci14:43:00Tkalci
Bregovita14:46:00Krapina
Krapina Frana Galovića14:49:00Krapina
Krapina Nova14:50:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: ne prometuje za vrijeme školskih praznika

Krapina Nova - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada19:20:00Pregrada
Bežanec19:23:00Valentinovo
Valentinovo K19:26:00Valentinovo
Valentinovo19:28:00Valentinovo
Svedruža19:31:00Svedruža
Slatina19:33:00Slatina Svedruška
Ormuži19:35:00Slatina Svedruška
Preseka19:37:00Preseka Petrovska
Petrovsko19:40:00Petrovsko
Pećine19:41:00Tkalci
Tkalci19:43:00Tkalci
Bregovita19:46:00Krapina
Krapina Frana Galovića19:49:00Krapina
Krapina Nova19:50:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: ne prometuje za vrijeme školskih praznika
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
252627282930
1
  • Udruga sv. Ana obilježila 10 godina postojanja
  • 16. županijska manifestacija “Advent u Zagorju”
  • Martina Krog šampionka županijske izložbe meda
  • 2
  • Održan sastanak Koordinacije članova i članica Županijske skupštine
  • Ekološka mreža- održavanje nerazvrstane ceste Radoboj - Strahinje
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - zaštita od požara
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - godišnji plan razvoja - civilna zašita za 2020.
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - godišnja analiza - civilna zaštita za 2019.
  • Smjernice za organizaciju i razvoj sustava civilne zaštite od 2020. do 2023.
  • Međunarodni dan osoba s invaliditetom
  • GRAĐANSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE - sporazum o suradnji KZŽ i Grada Rijeke
  • Svjetski dan borbe protiv AIDS-a
  • 3
  • Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
  • NAJAVA: 10. sjednica Gospodarsko-socijalnog vijeća
  • Peto dijete obitelji Trčak
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - koeficijenti za obračun plaće
  • Međunarodni dan osoba s invaliditetom – mimohod u Donjoj Stubici
  • 4
  • Sjednica GSV-a KZŽ
  • Dan Općine Novi Golubovec
  • Suradnja LAG-a Zagorje – Sutla i bugarskog LAG-a Avren - Beloslav
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
  • Dan Općine Bedekovčina
  • 5
  • 30 godina Konvencije UN o pravima djece
  • 200 TISUĆA KUNA ZA ZAGORSKE PČELARE
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • „Regionalni dani EU fondova“ u Zaboku
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • ZLATNE KUNE ZA NAJBOLJE ZAGORSKE TVRTKE
  • 6
  • Rezultati Natječaja za dodjelu stipendija studentima s područja 2019./2020.
  • Sv. Nikola obradovao mališane u vrtićima
  • Javni poziv - pomoćnici u nastavi za šk. godinu 2019/2020 - dopuna br. 10
  • 7
  • U Krapini održana sjednica Vlade
  • Birgit Brlečić izlaže i u Zaboku
  • U Krapini obilježen Dan Grada
  • 8
    9
  • Promocija magistara i prvostupnika Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu
  • Upaljena druga adventska svijeća
  • Učenici ŠUDIGO-a ostvarili uspjeh na državnom natjecanju komornih sastava
  • Mihaela Oborovečki druga na Svjetskom kupu u samostrelu
  • Humanitarni koncert za Jelenine oči
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vlado Škalički)
  • Javni poziv za savjetovanje - Pravilnik o mentorstvu (poslovna podrška poduzetnicima)
  • Savjetovanje – Program javnih potreba u kulturi za 2020. godinu
  • 10
    OBLJETNICA SMRTI DR. FRANJE TUĐMANA
    11
    12
  • Novo priznanje volonterskom centru VolontirAJMO
  • Godišnja skupština Partnerskog vijeća za tržište rada KZŽ
  • Javna rasprava u postupku procjene utjecaja na okoliš - "Sipina-Hum"
  • Mladi, alkohol i vožnja
  • 13
  • Odobrene još 2 potpore za samozapošljavanje
  • Izvještajna skupština HSU KZŽ
  • 14
  • Slaven Janđel pobjednik foto natječaja “Bajka na dlanu”
  • DODIJELJENO 76 STUDENTSKIH STIPENDIJA KZŽ
  • 15
    16171819202122
    23242526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended