Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Plemenščina duć [513]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Kotka2Krapina
Doliće3Doliće
Žutnica4Žutnica
Đurmanec6Đurmanec
Đurmanec Ras.7Đurmanec
Hromec I8Hromec
Hromec II11Hromec
Lupinski Breg12Lupinjak
Lupinjak GP12Lupinjak
Đurmanec Ras.17Đurmanec
Podbrezovica19Podbrezovica
Podbrezovica G.19Podbrezovica
Goričanovec20Goričanovec
Putkovec šk.21Putkovec
Putkovec II22Putkovec
Plemenščina duć.24Gornja Plemenšćina

Polasci:


Krapina Nova - Plemenščina duć.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova14:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića14:11:00Krapina
Kotka14:13:00Krapina
Doliće14:15:00Doliće
Žutnica14:17:00Žutnica
Đurmanec14:20:00Đurmanec
Đurmanec Ras.14:21:00Đurmanec
Hromec I14:23:00Hromec
Hromec II14:27:00Hromec
Lupinski Breg14:29:00Lupinjak
Lupinjak GP14:30:00Lupinjak
Đurmanec Ras.14:37:00Đurmanec
Podbrezovica14:39:00Podbrezovica
Podbrezovica G.14:41:00Podbrezovica
Goričanovec14:43:00Goričanovec
Putkovec šk.14:45:00Putkovec
Putkovec II14:47:00Putkovec
Plemenščina duć.14:50:00Gornja Plemenšćina
Prometuje: SUB

Krapina Nova - Plemenščina duć.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova22:15:00Krapina
Krapina Frana Galovića22:16:00Krapina
Kotka22:18:00Krapina
Doliće22:20:00Doliće
Žutnica22:22:00Žutnica
Đurmanec22:25:00Đurmanec
Đurmanec Ras.22:26:00Đurmanec
Hromec I22:28:00Hromec
Hromec II22:32:00Hromec
Lupinski Breg22:34:00Lupinjak
Lupinjak GP22:35:00Lupinjak
Đurmanec Ras.22:42:00Đurmanec
Podbrezovica22:44:00Podbrezovica
Podbrezovica G.22:46:00Podbrezovica
Goričanovec22:48:00Goričanovec
Putkovec šk.22:50:00Putkovec
Putkovec II22:52:00Putkovec
Plemenščina duć.22:55:00Gornja Plemenšćina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Krapina Nova - Plemenščina duć.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plemenščina duć.05:10:00Gornja Plemenšćina
Putkovec II05:13:00Putkovec
Putkovec šk.05:15:00Putkovec
Goričanovec05:17:00Goričanovec
Podbrezovica G.05:19:00Podbrezovica
Podbrezovica05:21:00Podbrezovica
Đurmanec Ras.05:23:00Đurmanec
Lupinjak GP05:30:00Lupinjak
Lupinski Breg05:31:00Lupinjak
Hromec II05:33:00Hromec
Hromec I05:37:00Hromec
Đurmanec Ras.05:39:00Đurmanec
Đurmanec05:40:00Đurmanec
Žutnica05:43:00Žutnica
Doliće05:45:00Doliće
Kotka05:47:00Krapina
Krapina Frana Galovića05:49:00Krapina
Krapina Nova05:50:00Krapina
Prometuje: SUB

Krapina Nova - Plemenščina duć.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plemenščina duć.13:10:00Gornja Plemenšćina
Putkovec II13:13:00Putkovec
Putkovec šk.13:15:00Putkovec
Goričanovec13:17:00Goričanovec
Podbrezovica G.13:19:00Podbrezovica
Podbrezovica13:21:00Podbrezovica
Đurmanec Ras.13:23:00Đurmanec
Lupinjak GP13:30:00Lupinjak
Lupinski Breg13:31:00Lupinjak
Hromec II13:33:00Hromec
Hromec I13:37:00Hromec
Đurmanec Ras.13:39:00Đurmanec
Đurmanec13:40:00Đurmanec
Žutnica13:43:00Žutnica
Doliće13:45:00Doliće
Kotka13:47:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:49:00Krapina
Krapina Nova13:50:00Krapina
Prometuje: SUB
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Opća uprava i imovinsko - pravni poslovi
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
siječanj 2021
poutsrčepesune
28293031
1
  • 32 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • EMA I EMA, PRVE ZAGORKE ROĐENE U 2021.
  • 2
  • 22 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • KONVOJ POMOĆI KRENUO IZ ZAGORJA - Zagorke i Zagorci opet pokazali veliko srce!
  • 3
    15 novih osoba pozitivnih na koronavirus
    4
  • Pozivni centar za prijavu štete od potresa
  • 5 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • Javni poziv za isticanje kandidatura za izbor članova / članica Žup. savjeta mladih
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" - 6 dopuna
  • Savjetovanje - Pravilnik II. za provedbu mjera razvoja poljo. proizv. (2021.-2023.g)
  • Savjetovanje - Pravilnik I. za provedbu mjera razvoja poljo. proizv. (2021.-2023.g)
  • 5
  • Novih 270 doza cjepiva; Stožer o epidemiološkoj situaciji
  • 44 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 6
    52 nove osobe pozitivne na koronavirus
    7
  • Indikativni plan raspisivanja Mjera razvoja poljoprivredne proizvodnje u 2021. g.
  • Peto dijete obitelji Bručić – Pavuk
  • Savjetovanje sa javnošću - Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o mentorstvu
  • 13 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • 8
  • Veliko hvala svim djelatnicama i djelatnicima u zdravstvu!
  • Ocjena prihvatljivosti za ekološku mrežu - gradnja poljop. zgrade u Općini Radoboj
  • 31 nova osoba pozitivna na koronavirus
  • 9
    45 novih osoba pozitivnih na koronavirus
    10
    11 novih osoba pozitivnih na koronavirus
    11
  • Krapinske Toplice - župan proglasio prirodnu nepogodu zbog šteta od potresa
  • Šteta od potresa na OŠ Krapinske Toplice procijenjena na 2 milijuna kuna
  • 10 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • Nastavak pomoći stradalima u velikom potresu
  • 12
  • Županija kupila 4 kontejnera za pogođena područja
  • 31 nova osoba pozitivna na koronavirus
  • 13
  • Poduzetnici u Poslovno-tehnološkom inkubatoru oslobođeni plaćanja zakupnine
  • 31 nova osoba pozitivna na koronavirus
  • POMOĆ OTIŠLA I ZA SISAK
  • 14
  • Proglašena prirodna nepogoda i za područje Općine Kumrovec
  • 15 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu županijskih priznanja
  • 1 MIL. KN. ZA VATROGASNU ZAJEDNICU KZŽ
  • Najavljena gradnja nove zgrade Područne škole Laz
  • 15
  • 29. obljetnica međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
  • NASTAVAK ŠKOLE – UČENICI SVIH ZAVRŠNIH RAZREDA SREDNJIH ŠKOLA PONOVNO U KLUPAMA
  • 13 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • NASTAVLJEN PAD BROJA NOVOBOOLJELIH, UKINUT COVID ODJEL U STUBIČKIM TOPLICAMA
  • 16
  • 25 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • U energetsku obnovu ide i osnovna škola Marija Bistrica
  • Kako se nositi sa životnim promjenama uslijed potresa i pandemije koronavirusa?
  • 17
    9 novih osoba pozitivnih na koronavirus
    18
  • Zbog potresa proglašena prirodna nepogoda i za područje Općine Tuhelj
  • Godišnji plan natječaja i javnih poziva za 2021. - civilno društvo
  • 4 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 700 TIS. KN ZA RAD REGEA-e
  • 19
  • Župan proglasio prirodnu nepogodu i za Općinu Sveti Križ Začretje / POTRES
  • 18 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • Prirodna nepogoda proglašena i za Grad Klanjec
  • 20
  • 25 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • 816 tis. kn. vrijedni radovi na uređenju Centra za prirodu Zagorje
  • Ocjena o potrebi procjene utjecaja na okoliš tehničkog održavanja potoka Radobojčica
  • 21
  • 10 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • 2,45 mil. kn. za cjelovitu obnovu OŠ Krapinske Toplice
  • Šteta od potresa na području županije premašila 26 mil. kn.
  • 222324
    25262728293031
    1234567
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended