Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Plemenščina duć [513]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Kotka2Krapina
Doliće3Doliće
Žutnica4Žutnica
Đurmanec6Đurmanec
Đurmanec Ras.7Đurmanec
Hromec I8Hromec
Hromec II11Hromec
Lupinski Breg12Lupinjak
Lupinjak GP12Lupinjak
Đurmanec Ras.17Đurmanec
Podbrezovica19Podbrezovica
Podbrezovica G.19Podbrezovica
Goričanovec20Goričanovec
Putkovec šk.21Putkovec
Putkovec II22Putkovec
Plemenščina duć.24Gornja Plemenšćina

Polasci:


Krapina Nova - Plemenščina duć.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova14:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića14:11:00Krapina
Kotka14:13:00Krapina
Doliće14:15:00Doliće
Žutnica14:17:00Žutnica
Đurmanec14:20:00Đurmanec
Đurmanec Ras.14:21:00Đurmanec
Hromec I14:23:00Hromec
Hromec II14:27:00Hromec
Lupinski Breg14:29:00Lupinjak
Lupinjak GP14:30:00Lupinjak
Đurmanec Ras.14:37:00Đurmanec
Podbrezovica14:39:00Podbrezovica
Podbrezovica G.14:41:00Podbrezovica
Goričanovec14:43:00Goričanovec
Putkovec šk.14:45:00Putkovec
Putkovec II14:47:00Putkovec
Plemenščina duć.14:50:00Gornja Plemenšćina
Prometuje: SUB

Krapina Nova - Plemenščina duć.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova22:15:00Krapina
Krapina Frana Galovića22:16:00Krapina
Kotka22:18:00Krapina
Doliće22:20:00Doliće
Žutnica22:22:00Žutnica
Đurmanec22:25:00Đurmanec
Đurmanec Ras.22:26:00Đurmanec
Hromec I22:28:00Hromec
Hromec II22:32:00Hromec
Lupinski Breg22:34:00Lupinjak
Lupinjak GP22:35:00Lupinjak
Đurmanec Ras.22:42:00Đurmanec
Podbrezovica22:44:00Podbrezovica
Podbrezovica G.22:46:00Podbrezovica
Goričanovec22:48:00Goričanovec
Putkovec šk.22:50:00Putkovec
Putkovec II22:52:00Putkovec
Plemenščina duć.22:55:00Gornja Plemenšćina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Krapina Nova - Plemenščina duć.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plemenščina duć.05:10:00Gornja Plemenšćina
Putkovec II05:13:00Putkovec
Putkovec šk.05:15:00Putkovec
Goričanovec05:17:00Goričanovec
Podbrezovica G.05:19:00Podbrezovica
Podbrezovica05:21:00Podbrezovica
Đurmanec Ras.05:23:00Đurmanec
Lupinjak GP05:30:00Lupinjak
Lupinski Breg05:31:00Lupinjak
Hromec II05:33:00Hromec
Hromec I05:37:00Hromec
Đurmanec Ras.05:39:00Đurmanec
Đurmanec05:40:00Đurmanec
Žutnica05:43:00Žutnica
Doliće05:45:00Doliće
Kotka05:47:00Krapina
Krapina Frana Galovića05:49:00Krapina
Krapina Nova05:50:00Krapina
Prometuje: SUB

Krapina Nova - Plemenščina duć.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plemenščina duć.13:10:00Gornja Plemenšćina
Putkovec II13:13:00Putkovec
Putkovec šk.13:15:00Putkovec
Goričanovec13:17:00Goričanovec
Podbrezovica G.13:19:00Podbrezovica
Podbrezovica13:21:00Podbrezovica
Đurmanec Ras.13:23:00Đurmanec
Lupinjak GP13:30:00Lupinjak
Lupinski Breg13:31:00Lupinjak
Hromec II13:33:00Hromec
Hromec I13:37:00Hromec
Đurmanec Ras.13:39:00Đurmanec
Đurmanec13:40:00Đurmanec
Žutnica13:43:00Žutnica
Doliće13:45:00Doliće
Kotka13:47:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:49:00Krapina
Krapina Nova13:50:00Krapina
Prometuje: SUB
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended