Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Kušari [511]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Kotka2Krapina
Doliće3Doliće
Žutnica4Žutnica
Đurmanec6Đurmanec
Turčini8Podbrezovica
Goričanovec9Goričanovec
Putkovec10Putkovec
Prigorje11Prigorje
Vojsak12Vojsak
Kušari13Gornja Plemenšćina

Polasci:


Krapina Nova - Kušari

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova11:00:00Krapina
Krapina Frana Galovića11:01:00Krapina
Kotka11:03:00Krapina
Doliće11:06:00Doliće
Žutnica11:07:00Žutnica
Đurmanec11:10:00Đurmanec
Turčini11:14:00Podbrezovica
Goričanovec11:16:00Goričanovec
Putkovec11:18:00Putkovec
Prigorje11:20:00Prigorje
Vojsak11:22:00Vojsak
Kušari11:23:00Gornja Plemenšćina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Kušari

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova14:15:00Krapina
Krapina Frana Galovića14:16:00Krapina
Kotka14:18:00Krapina
Doliće14:21:00Doliće
Žutnica14:22:00Žutnica
Đurmanec14:25:00Đurmanec
Turčini14:29:00Podbrezovica
Goričanovec14:31:00Goričanovec
Putkovec14:33:00Putkovec
Prigorje14:35:00Prigorje
Vojsak14:37:00Vojsak
Kušari14:38:00Gornja Plemenšćina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Kušari

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova15:20:00Krapina
Krapina Frana Galovića15:21:00Krapina
Kotka15:23:00Krapina
Doliće15:26:00Doliće
Žutnica15:27:00Žutnica
Đurmanec15:30:00Đurmanec
Turčini15:34:00Podbrezovica
Goričanovec15:36:00Goričanovec
Putkovec15:38:00Putkovec
Prigorje15:40:00Prigorje
Vojsak15:42:00Vojsak
Kušari15:43:00Gornja Plemenšćina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za vrijeme školske nastave

Krapina Nova - Kušari

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Kušari05:10:00Gornja Plemenšćina
Vojsak05:11:00Vojsak
Prigorje05:12:00Prigorje
Putkovec05:15:00Putkovec
Goričanovec05:17:00Goričanovec
Turčini05:20:00Podbrezovica
Đurmanec05:25:00Đurmanec
Žutnica05:28:00Žutnica
Doliće05:29:00Doliće
Kotka05:32:00Krapina
Krapina Frana Galovića05:34:00Krapina
Krapina Nova05:35:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Kušari

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Kušari10:50:00Gornja Plemenšćina
Vojsak10:51:00Vojsak
Prigorje10:52:00Prigorje
Putkovec10:53:00Putkovec
Goričanovec10:55:00Goričanovec
Turčini10:58:00Podbrezovica
Đurmanec11:02:00Đurmanec
Žutnica11:06:00Žutnica
Doliće11:09:00Doliće
Kotka11:12:00Krapina
Krapina Frana Galovića11:14:00Krapina
Krapina Nova11:15:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Kušari

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Kušari13:20:00Gornja Plemenšćina
Vojsak13:22:00Vojsak
Prigorje13:25:00Prigorje
Putkovec13:27:00Putkovec
Goričanovec13:30:00Goričanovec
Turčini13:32:00Podbrezovica
Đurmanec13:35:00Đurmanec
Žutnica13:39:00Žutnica
Doliće13:43:00Doliće
Kotka13:48:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:49:00Krapina
Krapina Nova13:50:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu - Bijeli Zdenci
  • Roko Knezić ponovno osvojio Kup Hrvatske u bowlingu
  • Nagrađene „superodlikašice“ Srednje škole Oroslavje
  • 7
  • Održana sjednica Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/07/20
  • Završnica 19. Aquae Vivae sportskih igara učenika
  • 8
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 08/07/20
  • 22. sjednica Županijske skupštine
  • 9
  • Savjetovanje - donošenje Pravilnika za poticanje proizvodnje Zagorskih mlinaca
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 09/07/20
  • Župan podržao akciju darivanja krvi GDCK Krapina
  • 10
    PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 10/07/20
    11
  • Proslavljen Dan Općine Marija Bistrica
  • TABOR FILM FESTIVAL JE PUNOLJETAN!
  • 1 novozaražena osoba na području KZŽ
  • 12
    1 novozaražena osoba na području KZŽ
    13
  • Održan sastanak Koordinacije članova i članica Županijske skupštine
  • Natječaji za mjere razvoja poljoprivredne proizvodnje - odluke o dodjeli sredstava
  • 1. Ljetna škola informatike u Radoboju
  • Uspješno završeni programi u okviru projekta KISS
  • Završena 7,99 mil. kn. vrijedna energetska obnova OŠ Đurmanec
  • ZARAŽENA DVA DJELATNIKA SB KRAPINSKE TOPLICE, BOLNICA JE SIGURNA I NASTAVLJA S RADOM
  • 14. srpnja - DAN ŽALOSTI U KRAPINSKO-ZAGORSKOJ ŽUPANIJI
  • Promocija četvrte generacije prvostupnica i prvostupnika sestrinstva u Pregradi
  • 14
  • Zabočka maturantica Ana Mrković jedna od 8 ovogodišnjih superodlikaša.
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 14/07/20
  • Javni poziv za savjetovanje - Pravilnik o dopuni Pravilnika o korištenju usl. PTI KZŽ
  • 15
  • Dodijeljena priznanja Krapinsko-zagorske županije
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 15/07/20
  • 16
  • Održana 22. sjednica Županijske skupštine
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 16/07/20
  • PRESS – Stožer civilne zaštite KZŽ
  • Ida Prester i Tomislav Jelinčić pozivaju najhrabrije da nazovu 116 006!
  • 171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended