Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Kušari [511]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Kotka2Krapina
Doliće3Doliće
Žutnica4Žutnica
Đurmanec6Đurmanec
Turčini8Podbrezovica
Goričanovec9Goričanovec
Putkovec10Putkovec
Prigorje11Prigorje
Vojsak12Vojsak
Kušari13Gornja Plemenšćina

Polasci:


Krapina Nova - Kušari

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova11:00:00Krapina
Krapina Frana Galovića11:01:00Krapina
Kotka11:03:00Krapina
Doliće11:06:00Doliće
Žutnica11:07:00Žutnica
Đurmanec11:10:00Đurmanec
Turčini11:14:00Podbrezovica
Goričanovec11:16:00Goričanovec
Putkovec11:18:00Putkovec
Prigorje11:20:00Prigorje
Vojsak11:22:00Vojsak
Kušari11:23:00Gornja Plemenšćina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Kušari

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova14:15:00Krapina
Krapina Frana Galovića14:16:00Krapina
Kotka14:18:00Krapina
Doliće14:21:00Doliće
Žutnica14:22:00Žutnica
Đurmanec14:25:00Đurmanec
Turčini14:29:00Podbrezovica
Goričanovec14:31:00Goričanovec
Putkovec14:33:00Putkovec
Prigorje14:35:00Prigorje
Vojsak14:37:00Vojsak
Kušari14:38:00Gornja Plemenšćina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Kušari

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova15:20:00Krapina
Krapina Frana Galovića15:21:00Krapina
Kotka15:23:00Krapina
Doliće15:26:00Doliće
Žutnica15:27:00Žutnica
Đurmanec15:30:00Đurmanec
Turčini15:34:00Podbrezovica
Goričanovec15:36:00Goričanovec
Putkovec15:38:00Putkovec
Prigorje15:40:00Prigorje
Vojsak15:42:00Vojsak
Kušari15:43:00Gornja Plemenšćina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za vrijeme školske nastave

Krapina Nova - Kušari

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Kušari05:10:00Gornja Plemenšćina
Vojsak05:11:00Vojsak
Prigorje05:12:00Prigorje
Putkovec05:15:00Putkovec
Goričanovec05:17:00Goričanovec
Turčini05:20:00Podbrezovica
Đurmanec05:25:00Đurmanec
Žutnica05:28:00Žutnica
Doliće05:29:00Doliće
Kotka05:32:00Krapina
Krapina Frana Galovića05:34:00Krapina
Krapina Nova05:35:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Kušari

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Kušari10:50:00Gornja Plemenšćina
Vojsak10:51:00Vojsak
Prigorje10:52:00Prigorje
Putkovec10:53:00Putkovec
Goričanovec10:55:00Goričanovec
Turčini10:58:00Podbrezovica
Đurmanec11:02:00Đurmanec
Žutnica11:06:00Žutnica
Doliće11:09:00Doliće
Kotka11:12:00Krapina
Krapina Frana Galovića11:14:00Krapina
Krapina Nova11:15:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Kušari

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Kušari13:20:00Gornja Plemenšćina
Vojsak13:22:00Vojsak
Prigorje13:25:00Prigorje
Putkovec13:27:00Putkovec
Goričanovec13:30:00Goričanovec
Turčini13:32:00Podbrezovica
Đurmanec13:35:00Đurmanec
Žutnica13:39:00Žutnica
Doliće13:43:00Doliće
Kotka13:48:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:49:00Krapina
Krapina Nova13:50:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended