Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - D. Jesenje L [505]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Kotka2Krapina
Doliće4Doliće
Žutnica5Žutnica
Đurmanec7Đurmanec
Ravninsko8Ravninsko
Ravninsko 29Ravninsko
Ravninsko 310Ravninsko
Zag. Koprivnica12Koprivnica Zagorska
Donje Jesenje14Donje Jesenje
D. Jesenje L.16Donje Jesenje

Polasci:


Krapina Nova - D. Jesenje L.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova14:20:00Krapina
Krapina Frana Galovića14:21:00Krapina
Kotka14:23:00Krapina
Doliće14:26:00Doliće
Žutnica14:28:00Žutnica
Đurmanec14:31:00Đurmanec
Ravninsko14:33:00Ravninsko
Ravninsko 214:35:00Ravninsko
Ravninsko 314:37:00Ravninsko
Zag. Koprivnica14:40:00Koprivnica Zagorska
Donje Jesenje14:43:00Donje Jesenje
D. Jesenje L.14:45:00Donje Jesenje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - D. Jesenje L.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
D. Jesenje L.05:15:00Donje Jesenje
Donje Jesenje05:17:00Donje Jesenje
Zag. Koprivnica05:20:00Koprivnica Zagorska
Ravninsko 305:23:00Ravninsko
Ravninsko 205:25:00Ravninsko
Ravninsko05:27:00Ravninsko
Đurmanec05:29:00Đurmanec
Žutnica05:32:00Žutnica
Doliće05:34:00Doliće
Kotka05:37:00Krapina
Krapina Frana Galovića05:39:00Krapina
Krapina Nova05:40:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - D. Jesenje L.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
D. Jesenje L.13:10:00Donje Jesenje
Donje Jesenje13:12:00Donje Jesenje
Zag. Koprivnica13:15:00Koprivnica Zagorska
Ravninsko 313:18:00Ravninsko
Ravninsko 213:20:00Ravninsko
Ravninsko13:22:00Ravninsko
Đurmanec13:24:00Đurmanec
Žutnica13:27:00Žutnica
Doliće13:29:00Doliće
Kotka13:32:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:34:00Krapina
Krapina Nova13:35:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended