Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - D. Jesenje L [505]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Kotka2Krapina
Doliće4Doliće
Žutnica5Žutnica
Đurmanec7Đurmanec
Ravninsko8Ravninsko
Ravninsko 29Ravninsko
Ravninsko 310Ravninsko
Zag. Koprivnica12Koprivnica Zagorska
Donje Jesenje14Donje Jesenje
D. Jesenje L.16Donje Jesenje

Polasci:


Krapina Nova - D. Jesenje L.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova14:20:00Krapina
Krapina Frana Galovića14:21:00Krapina
Kotka14:23:00Krapina
Doliće14:26:00Doliće
Žutnica14:28:00Žutnica
Đurmanec14:31:00Đurmanec
Ravninsko14:33:00Ravninsko
Ravninsko 214:35:00Ravninsko
Ravninsko 314:37:00Ravninsko
Zag. Koprivnica14:40:00Koprivnica Zagorska
Donje Jesenje14:43:00Donje Jesenje
D. Jesenje L.14:45:00Donje Jesenje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - D. Jesenje L.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
D. Jesenje L.05:15:00Donje Jesenje
Donje Jesenje05:17:00Donje Jesenje
Zag. Koprivnica05:20:00Koprivnica Zagorska
Ravninsko 305:23:00Ravninsko
Ravninsko 205:25:00Ravninsko
Ravninsko05:27:00Ravninsko
Đurmanec05:29:00Đurmanec
Žutnica05:32:00Žutnica
Doliće05:34:00Doliće
Kotka05:37:00Krapina
Krapina Frana Galovića05:39:00Krapina
Krapina Nova05:40:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - D. Jesenje L.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
D. Jesenje L.13:10:00Donje Jesenje
Donje Jesenje13:12:00Donje Jesenje
Zag. Koprivnica13:15:00Koprivnica Zagorska
Ravninsko 313:18:00Ravninsko
Ravninsko 213:20:00Ravninsko
Ravninsko13:22:00Ravninsko
Đurmanec13:24:00Đurmanec
Žutnica13:27:00Žutnica
Doliće13:29:00Doliće
Kotka13:32:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:34:00Krapina
Krapina Nova13:35:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended