Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Hum na Sutli - Đurmanec [497]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Hum na Sutli0Hum na Sutli
Rampa2Klenovec Humski
Klenovec VD3Klenovec Humski
Orešje7Orešje Humsko
Klenovec VD11Klenovec Humski
Klenovec II12Klenovec Humski
Klenovec I14Klenovec Humski
Druškovec Vulica16Druškovec Gora
Kostel17Kostel
Pregrada C.21Pregrada
Pregrada22Pregrada
Gorica23Pregrada
Bušin24Bušin
Lamoti25Klenice
Gorupić27Gornja Plemenšćina
Kušari28Gornja Plemenšćina
Vojsak29Vojsak
Prigorje30Prigorje
Putkovec31Putkovec
Goričanovec32Goričanovec
Turčini33Podbrezovica
Đurmanec35Đurmanec

Polasci:


Hum na Sutli - Đurmanec

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli14:10:00Hum na Sutli
Rampa14:15:00Klenovec Humski
Klenovec VD14:17:00Klenovec Humski
Orešje14:19:00Orešje Humsko
Klenovec VD14:23:00Klenovec Humski
Klenovec II14:25:00Klenovec Humski
Klenovec I14:28:00Klenovec Humski
Druškovec Vulica14:30:00Druškovec Gora
Kostel14:32:00Kostel
Pregrada C.14:38:00Pregrada
Pregrada14:40:00Pregrada
Gorica14:42:00Pregrada
Bušin14:44:00Bušin
Lamoti14:46:00Klenice
Gorupić14:49:00Gornja Plemenšćina
Kušari14:51:00Gornja Plemenšćina
Vojsak14:53:00Vojsak
Prigorje14:55:00Prigorje
Putkovec14:57:00Putkovec
Goričanovec14:59:00Goričanovec
Turčini15:02:00Podbrezovica
Đurmanec15:05:00Đurmanec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended