Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Đurmanec - Hum na Sutli [493]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Đurmanec0Đurmanec
Turčini2Podbrezovica
Goričanovec3Goričanovec
Putkovec4Putkovec
Prigorje5Prigorje
Vojsak6Vojsak
Kušari7Gornja Plemenšćina
Gorupići8Veliko Trgovišće
Lamoti10Klenice
Bušin11Bušin
Gorica12Pregrada
Pregrada13Pregrada
Pregrada C.14Pregrada
Kostel18Kostel
Druškovec Vulica19Druškovec Gora
Klenovec 121Klenovec Humski
Klenovec 223Klenovec Humski
Klenovec VD24Klenovec Humski
Orešje27Orešje Humsko
Klenovec VD30Klenovec Humski
Druškovec Vulica35Druškovec Gora
Druškovec Kanić37Druškovec Gora
Brezno41Donje Brezno
Poredje42Poređe
Prišlin43Prišlin
Hum Gornji46Hum na Sutli
Hum na Sutli49Hum na Sutli

Polasci:


Đurmanec - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Đurmanec04:40:00Đurmanec
Turčini04:42:00Podbrezovica
Goričanovec04:44:00Goričanovec
Putkovec04:45:00Putkovec
Prigorje04:47:00Prigorje
Vojsak04:49:00Vojsak
Kušari04:51:00Gornja Plemenšćina
Gorupići04:53:00Veliko Trgovišće
Lamoti04:56:00Klenice
Bušin04:57:00Bušin
Gorica04:58:00Pregrada
Pregrada05:00:00Pregrada
Pregrada C.05:02:00Pregrada
Kostel05:07:00Kostel
Druškovec Vulica05:08:00Druškovec Gora
Klenovec 105:10:00Klenovec Humski
Klenovec 205:12:00Klenovec Humski
Klenovec VD05:13:00Klenovec Humski
Orešje05:17:00Orešje Humsko
Klenovec VD05:21:00Klenovec Humski
Druškovec Vulica05:26:00Druškovec Gora
Druškovec Kanić05:28:00Druškovec Gora
Brezno05:32:00Donje Brezno
Poredje05:33:00Poređe
Prišlin05:34:00Prišlin
Hum Gornji05:38:00Hum na Sutli
Hum na Sutli05:40:00Hum na Sutli
Prometuje: SUB NED

Đurmanec - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Đurmanec12:40:00Đurmanec
Turčini12:42:00Podbrezovica
Goričanovec12:44:00Goričanovec
Putkovec12:45:00Putkovec
Prigorje12:47:00Prigorje
Vojsak12:49:00Vojsak
Kušari12:51:00Gornja Plemenšćina
Gorupići12:53:00Veliko Trgovišće
Lamoti12:56:00Klenice
Bušin12:57:00Bušin
Gorica12:58:00Pregrada
Pregrada13:00:00Pregrada
Pregrada C.13:02:00Pregrada
Kostel13:07:00Kostel
Druškovec Vulica13:08:00Druškovec Gora
Klenovec 113:10:00Klenovec Humski
Klenovec 213:12:00Klenovec Humski
Klenovec VD13:13:00Klenovec Humski
Orešje13:17:00Orešje Humsko
Klenovec VD13:21:00Klenovec Humski
Druškovec Vulica13:26:00Druškovec Gora
Druškovec Kanić13:28:00Druškovec Gora
Brezno13:32:00Donje Brezno
Poredje13:33:00Poređe
Prišlin13:34:00Prišlin
Hum Gornji13:38:00Hum na Sutli
Hum na Sutli13:40:00Hum na Sutli
Prometuje: SUB NED

Đurmanec - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Đurmanec20:40:00Đurmanec
Turčini20:42:00Podbrezovica
Goričanovec20:44:00Goričanovec
Putkovec20:45:00Putkovec
Prigorje20:47:00Prigorje
Vojsak20:49:00Vojsak
Kušari20:51:00Gornja Plemenšćina
Gorupići20:53:00Veliko Trgovišće
Lamoti20:56:00Klenice
Bušin20:57:00Bušin
Gorica20:58:00Pregrada
Pregrada21:00:00Pregrada
Pregrada C.21:02:00Pregrada
Kostel21:07:00Kostel
Druškovec Vulica21:08:00Druškovec Gora
Klenovec 121:10:00Klenovec Humski
Klenovec 221:12:00Klenovec Humski
Klenovec VD21:13:00Klenovec Humski
Orešje21:17:00Orešje Humsko
Klenovec VD21:21:00Klenovec Humski
Druškovec Vulica21:26:00Druškovec Gora
Druškovec Kanić21:28:00Druškovec Gora
Brezno21:32:00Donje Brezno
Poredje21:33:00Poređe
Prišlin21:34:00Prišlin
Hum Gornji21:38:00Hum na Sutli
Hum na Sutli21:40:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Đurmanec - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli06:10:00Hum na Sutli
Hum Gornji06:15:00Hum na Sutli
Prišlin06:20:00Prišlin
Poredje06:21:00Poređe
Brezno06:23:00Donje Brezno
Druškovec Kanić06:29:00Druškovec Gora
Druškovec Vulica06:31:00Druškovec Gora
Klenovec VD06:37:00Klenovec Humski
Orešje06:41:00Orešje Humsko
Klenovec VD06:45:00Klenovec Humski
Klenovec 206:46:00Klenovec Humski
Klenovec 106:48:00Klenovec Humski
Druškovec Vulica06:51:00Druškovec Gora
Kostel06:52:00Kostel
Pregrada C.06:57:00Pregrada
Pregrada07:00:00Pregrada
Gorica07:01:00Pregrada
Bušin07:02:00Bušin
Lamoti07:03:00Klenice
Gorupići07:06:00Veliko Trgovišće
Kušari07:07:00Gornja Plemenšćina
Vojsak07:08:00Vojsak
Prigorje07:09:00Prigorje
Putkovec07:10:00Putkovec
Goričanovec07:11:00Goričanovec
Turčini07:13:00Podbrezovica
Đurmanec07:15:00Đurmanec
Prometuje: SUB NED

Đurmanec - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli14:10:00Hum na Sutli
Hum Gornji14:15:00Hum na Sutli
Prišlin14:20:00Prišlin
Poredje14:21:00Poređe
Brezno14:23:00Donje Brezno
Druškovec Kanić14:29:00Druškovec Gora
Druškovec Vulica14:31:00Druškovec Gora
Klenovec VD14:37:00Klenovec Humski
Orešje14:41:00Orešje Humsko
Klenovec VD14:45:00Klenovec Humski
Klenovec 214:46:00Klenovec Humski
Klenovec 114:48:00Klenovec Humski
Druškovec Vulica14:51:00Druškovec Gora
Kostel14:52:00Kostel
Pregrada C.14:57:00Pregrada
Pregrada15:00:00Pregrada
Gorica15:01:00Pregrada
Bušin15:02:00Bušin
Lamoti15:03:00Klenice
Gorupići15:06:00Veliko Trgovišće
Kušari15:07:00Gornja Plemenšćina
Vojsak15:08:00Vojsak
Prigorje15:09:00Prigorje
Putkovec15:10:00Putkovec
Goričanovec15:11:00Goričanovec
Turčini15:13:00Podbrezovica
Đurmanec15:15:00Đurmanec
Prometuje: SUB NED

Đurmanec - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli22:10:00Hum na Sutli
Hum Gornji22:15:00Hum na Sutli
Prišlin22:20:00Prišlin
Poredje22:21:00Poređe
Brezno22:23:00Donje Brezno
Druškovec Kanić22:29:00Druškovec Gora
Druškovec Vulica22:31:00Druškovec Gora
Klenovec VD22:37:00Klenovec Humski
Orešje22:41:00Orešje Humsko
Klenovec VD22:45:00Klenovec Humski
Klenovec 222:46:00Klenovec Humski
Klenovec 122:48:00Klenovec Humski
Druškovec Vulica22:51:00Druškovec Gora
Kostel22:52:00Kostel
Pregrada C.22:57:00Pregrada
Pregrada23:00:00Pregrada
Gorica23:01:00Pregrada
Bušin23:02:00Bušin
Lamoti23:03:00Klenice
Gorupići23:06:00Veliko Trgovišće
Kušari23:07:00Gornja Plemenšćina
Vojsak23:08:00Vojsak
Prigorje23:09:00Prigorje
Putkovec23:10:00Putkovec
Goričanovec23:11:00Goričanovec
Turčini23:13:00Podbrezovica
Đurmanec23:15:00Đurmanec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended