Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Mihovljan [489]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Frana Galovića1Krapina
Jedinstvo2Krapina
Mihaljekov Jarek3Mihaljekov Jarek
Polje4Polje Krapinsko
Popovec5Lepajci
Ruka6Lepajci
Orehovec7Orehovec Radobojski
Jazvine8Jazvine
Mikši9Jazvine
Radoboj10Radoboj
Hara12Gornja Šemnica
Šemnica Gornja13Gornja Šemnica
Šemnica Brod14Gornja Šemnica
Kuzminec16Kuzminec
Mihovljan18Mihovljan

Polasci:


Krapina Nova - Mihovljan

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova11:00:00Krapina
Frana Galovića11:01:00Krapina
Jedinstvo11:04:00Krapina
Mihaljekov Jarek11:07:00Mihaljekov Jarek
Polje11:10:00Polje Krapinsko
Popovec11:13:00Lepajci
Ruka11:16:00Lepajci
Orehovec11:18:00Orehovec Radobojski
Jazvine11:21:00Jazvine
Mikši11:23:00Jazvine
Radoboj11:26:00Radoboj
Hara11:28:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja11:30:00Gornja Šemnica
Šemnica Brod11:32:00Gornja Šemnica
Kuzminec11:35:00Kuzminec
Mihovljan11:38:00Mihovljan
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended