Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina - Brezno [480]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina0Krapina
Kotka1Krapina
Vijadukt2Krapina
Doliće3Doliće
Žutnica4Žutnica
Đurmanec6Đurmanec
Đurmanec K.7Đurmanec
Pećina8Hromec
Hromec I9Hromec
Hromec II10Hromec
Lup. brijeg11Lupinjak
Lupinjak12Lupinjak
Završki12Lupinjak
Nikola13Lupinjak
Križ14Strmec Humski
Rampa17Klenovec Humski
Hum na Sutli21Hum na Sutli
Hum Gornji24Hum na Sutli
Prišlin25Prišlin
Poredje26Poređe
Brezno27Donje Brezno

Polasci:


Krapina - Brezno

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina13:05:00Krapina
Kotka13:07:00Krapina
Vijadukt13:08:00Krapina
Doliće13:10:00Doliće
Žutnica13:12:00Žutnica
Đurmanec13:15:00Đurmanec
Đurmanec K.13:18:00Đurmanec
Pećina13:20:00Hromec
Hromec I13:21:00Hromec
Hromec II13:24:00Hromec
Lup. brijeg13:26:00Lupinjak
Lupinjak13:27:00Lupinjak
Završki13:28:00Lupinjak
Nikola13:29:00Lupinjak
Križ13:30:00Strmec Humski
Rampa13:34:00Klenovec Humski
Hum na Sutli13:40:00Hum na Sutli
Hum Gornji13:42:00Hum na Sutli
Prišlin13:45:00Prišlin
Poredje13:47:00Poređe
Brezno13:50:00Donje Brezno
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Napomena: Polazak u 13:05 prometuje subotom, nedjeljom i praznikom do Huma na Sutli. Polazak u 13:05 prometuje za vrijeme školskih praznika do Huma na Sutli

Krapina - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli06:15:00Hum na Sutli
Rampa06:20:00Klenovec Humski
Križ06:23:00Strmec Humski
Nikola06:25:00Lupinjak
Završki06:27:00Lupinjak
Lupinjak06:28:00Lupinjak
Lup. brijeg06:29:00Lupinjak
Hromec II06:30:00Hromec
Hromec I06:32:00Hromec
Pećina06:33:00Hromec
Đurmanec K.06:34:00Đurmanec
Đurmanec06:35:00Đurmanec
Žutnica06:39:00Žutnica
Doliće06:41:00Doliće
Vijadukt06:42:00Krapina
Kotka06:43:00Krapina
Krapina06:45:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended