Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina - Brezno [480]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina0Krapina
Kotka1Krapina
Vijadukt2Krapina
Doliće3Doliće
Žutnica4Žutnica
Đurmanec6Đurmanec
Đurmanec K.7Đurmanec
Pećina8Hromec
Hromec I9Hromec
Hromec II10Hromec
Lup. brijeg11Lupinjak
Lupinjak12Lupinjak
Završki12Lupinjak
Nikola13Lupinjak
Križ14Strmec Humski
Rampa17Klenovec Humski
Hum na Sutli21Hum na Sutli
Hum Gornji24Hum na Sutli
Prišlin25Prišlin
Poredje26Poređe
Brezno27Donje Brezno

Polasci:


Krapina - Brezno

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina13:05:00Krapina
Kotka13:07:00Krapina
Vijadukt13:08:00Krapina
Doliće13:10:00Doliće
Žutnica13:12:00Žutnica
Đurmanec13:15:00Đurmanec
Đurmanec K.13:18:00Đurmanec
Pećina13:20:00Hromec
Hromec I13:21:00Hromec
Hromec II13:24:00Hromec
Lup. brijeg13:26:00Lupinjak
Lupinjak13:27:00Lupinjak
Završki13:28:00Lupinjak
Nikola13:29:00Lupinjak
Križ13:30:00Strmec Humski
Rampa13:34:00Klenovec Humski
Hum na Sutli13:40:00Hum na Sutli
Hum Gornji13:42:00Hum na Sutli
Prišlin13:45:00Prišlin
Poredje13:47:00Poređe
Brezno13:50:00Donje Brezno
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Napomena: Polazak u 13:05 prometuje subotom, nedjeljom i praznikom do Huma na Sutli. Polazak u 13:05 prometuje za vrijeme školskih praznika do Huma na Sutli

Krapina - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli06:15:00Hum na Sutli
Rampa06:20:00Klenovec Humski
Križ06:23:00Strmec Humski
Nikola06:25:00Lupinjak
Završki06:27:00Lupinjak
Lupinjak06:28:00Lupinjak
Lup. brijeg06:29:00Lupinjak
Hromec II06:30:00Hromec
Hromec I06:32:00Hromec
Pećina06:33:00Hromec
Đurmanec K.06:34:00Đurmanec
Đurmanec06:35:00Đurmanec
Žutnica06:39:00Žutnica
Doliće06:41:00Doliće
Vijadukt06:42:00Krapina
Kotka06:43:00Krapina
Krapina06:45:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Opća uprava i imovinsko - pravni poslovi
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
lipanj 2021
poutsrčepesune
31
1
5 novih osoba pozitivnih na koronavirus
2
  • Učenici SŠ Zabok odlični na „Biseru mora“, međunarodnom kulinarskom festivalu!
  • „Tabula nova“ ponovno najbolji srednjoškolski list!
  • OMCO Croatia - prva tvrtka u kojoj je održana kolektivna akcija cijepljenja!
  • 10 novih osoba pozitivinih na koronavirus
  • Ocjena o potrebi procjene utjecaja na okoliš - Mihovljan
  • 3
    4 nove osobe pozitivne na koronavirus
    4
  • Mario Celinić, prvi Zagorac koji je osvojio Mt. Everest!
  • Dani otvorenih vrata udruga
  • 5 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • 1,34 mil. kn vrijedni radovi na Ž2204 Marija Bistrica – Poljanica Bistrička – Konjšči
  • 5
    7 novih osoba pozitivnih na koronavirus
    6
    6 novih osoba pozitivnih na koronavirus
    7
  • Odluka o sadržaju Strateške studije procjene utjecaja na okoliš Plana razvoja KZŽ
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu (Globočec, POŠ Globočec)
  • 2 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 8
  • UDVDR KZŽ obilježili VRO Bljesak
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu (Belec, Trgocentar, Belečki Martin)
  • Strategija razvoja palijativne skrbi za razdoblje 2020. - 2023. godine
  • Rješenje o zaključivanju popisa birača - treći krug
  • Predstavljeno 14. izdanje GFUK-a
  • Župan Kolar: „Imamo spremnih projekata vrijednih preko 1,5 mlrd. kn“
  • 4 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 9
  • Održan sastanak predsjednika Vlade RH sa županima
  • Otvorena izložba tradicijskih drvenih igračaka „Igračke – djetinjstvo zauvijek“
  • Pripreme za 29. Zagorski gospodarski zbor
  • 4 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 175. godišnjica školstva u Krapinskim Toplicama
  • 11,6 milijuna kuna iz Europskog socijalnog fonda za dom za žrtve nasilja
  • 10
  • 2 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 12,4 mil. kn. za hitnu sanaciju dvorca Stubički Golubovec
  • Obilježen završetak četverogodišnjeg projekta Baltazar
  • Javni poziv za 8. Sajamsku izložbu "100% ZAGORSKO" u Rijeci
  • 11
  • Terezi Kesoviji dodijeljeno visoko francusko odlikovanje
  • Nezaposlenost na području KZŽ manja za 4,7%
  • U Zaboku održan Izborni Sabor Udruge hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata
  • Konstituirajuća sjednica Županijske skupštine
  • 2 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • Festivalčić – završno događanje četverogodišnjeg projekta Baltazar 4
  • Župan Kolar i ministar Horvat u Donjoj Stubici
  • 12
    3 nove osobe pozitivne na korinavirus
    13
    Bez novih osoba pozitivnih na koronavirus
    14
  • Rezultati izbora 3. krug
  • 185 godina školstva u Tuhlju
  • Ured župana
  • 14. lipnja – Svjetski dan dobrovoljnih darivatelja krvi
  • 1 nova osoba pozitivna na koronavirus
  • U ŠUDIGO predstavljen art paviljon i zeleni vrt na krovu škole
  • Popis stanovništva 2021.
  • Popis stanovništva - javni poziv za posao popisivača i kontrolora
  • 15
  • 2 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • Javni poziv "Volonter/ka godine" i "Volonterska akcija godine" za 2020. godinu
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu (Globočec, Selnica i Belec)
  • 16
  • Mlađi pioniri NK Zabok pobjednici međunarodnog turnira
  • 6 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • Savjetovanje - Pravilnik II. za provedbu mjera razvoja poljo. proizv. (2021.-2023.g)
  • Strategija digitalne transformacije KZŽ - Javni poziv za savjetovanje
  • „Protiv korone se cijepi i u toplicama se besplatno okrijepi!“
  • 17
  • Članovi Županijske skupštine (Saziv 2017.)
  • Poslovnik Županijske skupštine
  • Članovi županijske skupštine
  • Članovi Županijske skupštine (Saziv 2017.)
  • Članovi županijske skupštine
  • Koordinacija članova i članica Županijske skupštine
  • Radna tijela
  • Koordinacija
  • Klubovi članova Županijske skupštine
  • Zapisnici
  • Materijali
  • Prezentacije
  • Županijska skupština
  • Konferencija „Žene i poduzetništvo“
  • Bez novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • 18
  • Konstituiran 8. saziv Županijske skupštine
  • Zagorje prvo u RH po ukupnoj procijepljenosti
  • 4 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • Počeo Gospodarski sajam u Varaždinu
  • Prethodno savjetovanje - prijevoz učenika OŠ
  • Upis u 1. razred srednje škole
  • 53. sajam i izložba zagorskih vina - poziv vinarima
  • 19
  • Otvoren Zagyland – sjajan dodatak turističkoj ponudi KZŽ
  • Bez novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • Počeo 14. GFUK
  • 20
  • 21. Sportske igre branitelja u Bedekovčini
  • 3 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 21
  • Obilježen Dan antifašističke borbe
  • Dodjela bespovratnih potpora poduzetnicima u turizmu u 2021. godini
  • 1 nova osoba pozitivna na koronavirus
  • 22
  • Čestitka povodom Dana antifašističke borbe
  • Čestitka povodom Dana antifašističke borbe
  • Bez novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • 23
  • Popis stanovništva - od 13. rujna do 17. listopada 2021. godine
  • 10. izdanje Rallya Kumrovec – od 02. do 04. rujna ove godine!
  • Upravni odjel za zdravstvo, socijalnu politiku, branitelje, civilno društvo i mlade
  • Upravni odjel za opću upravu i imovinsko-pravne poslove
  • Nema novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • 24
  • Župan Kolar: „Dođite u Luč Zagorja i udomite prijatelja“
  • 2 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 252627
    2829301234
    567891011
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Igračka Snježna Kraljica, Snowqueentoy, Osnovna škola Stjepana Radića Brestovec Orehovički, Projekt Generacija Now 2021, iot, robotika