Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: DOMI-PRIJEVOZ
Linija: Petrova Gora 2 - Konjščina [229]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Petrova Gora 20Petrova Gora
Petrova Gora 12Petrova Gora
Peršaves5Peršaves
Vukanci7Vukanci
Mliječnica9Mače
Mače10Mače
Zlatar15Zlatar
Zlatar15Zlatar
Zlatar Bistrica20Zlatar Bistrica
Veleškovec22Veleškovec
Lipovec26Lipovec
Konjščina30Konjščina

Polasci:


Petrova Gora 2 - Konjščina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Petrova Gora 206:00:00Petrova Gora
Petrova Gora 106:03:00Petrova Gora
Peršaves06:08:00Peršaves
Vukanci06:11:00Vukanci
Mliječnica06:13:00Mače
Mače06:15:00Mače
Zlatar06:20:00Zlatar
Zlatar06:20:00Zlatar
Zlatar Bistrica06:25:00Zlatar Bistrica
Veleškovec06:27:00Veleškovec
Lipovec06:30:00Lipovec
Konjščina06:35:00Konjščina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Petrova Gora 2 - Konjščina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Konjščina12:50:00Konjščina
Lipovec12:55:00Lipovec
Veleškovec12:58:00Veleškovec
Zlatar Bistrica13:00:00Zlatar Bistrica
Zlatar13:05:00Zlatar
Zlatar13:30:00Zlatar
Mače13:35:00Mače
Mliječnica13:37:00Mače
Vukanci13:39:00Vukanci
Peršaves13:42:00Peršaves
Petrova Gora 113:47:00Petrova Gora
Petrova Gora 213:50:00Petrova Gora
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Petrova Gora 2 - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar19:30:00Zlatar
Mače19:35:00Mače
Mliječnica19:37:00Mače
Vukanci19:39:00Vukanci
Peršaves19:42:00Peršaves
Petrova Gora 119:47:00Petrova Gora
Petrova Gora 219:50:00Petrova Gora
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
kolovoz 2020
poutsrčepesune
2728293031
1
  • Izbor volontera/ke i volonterske akcije 2019. g.
  • Jedna novozaražena osoba
  • 2
    3
  • Sportske igre branitelja u Bedekovčini
  • Nema novozaraženih
  • Obilježen Dan pobjede i domovinske zahvalnosti
  • Prethodno savjetovanje - prijevoz učenika OŠ - grupa 5
  • Na području KZŽ nema novozaraženih
  • 4
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 04/08/20
  • Pravo na pristup informacijama
  • Čestitka
  • 5
    6
  • Evidencija zaposlenika osnovnih i srednjih škola
  • Još jedan sedmi porod u OB Zabok
  • Savjetovanje - donošenje Pravilnika za poticanje proizvodnje Zagorskih mlinaca
  • Izvješće o provedenom savjetovanju
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 06/08/20
  • POZIV ZA SUDJELOVANJE U PREDAKCELERACIJSKOM PROGRAMU TECH BOOST
  • 7
  • Glasajte za volonterku i volontera godine!
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Ivica Hršak)
  • Ekološka mreža- održavanje nerazvrstane ceste Radoboj - Strahinje
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/08/20
  • 89
    10
  • 25. Međunarodni Croatia Cup u samostrelu
  • Na području KZŽ nema novozaraženih
  • 11
    PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 11/08/20
    12
    Međunarodni dan mladih
    13
  • Dan Općine Tuhelj - održana svečana sjednica Općinskog vijeća
  • Natječaj - prevencija zdravlja, skrb o mladima i ranjivim skupinama
  • 735.000 kuna vrijedni radovi sanacije klizišta u naselju Biruši
  • 150.000 kuna za financiranje rada udruga branitelja
  • Jesenski upisni rok za učenike s teškoćama u razvoju
  • 14
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Ivan Bubnjar)
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 14/08/20
  • U OB Zabok majke rodile osmo i peto dijete
  • 1516
    17181920212223
    24252627282930
    31123456
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended