Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: Autoprijevoz CROLINE
Linija: Belec - Konjščina [459]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Belec0Belec
Belec OŠ1Belec
Belec - groblje2Belec
Gornja Selnica3Gornja Selnica
Belečko Završje5Završje Belečko
Petruševec9Petruševec
Petruševec II10Petruševec
Gornja Konjšćina12Gornja Konjščina
Konjšćina15Konjščina

Polasci:


Belec - Konjšćina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Belec06:20:00Belec
Belec OŠ06:22:00Belec
Belec - groblje06:24:00Belec
Gornja Selnica06:30:00Gornja Selnica
Belečko Završje06:33:00Završje Belečko
Petruševec06:37:00Petruševec
Petruševec II06:40:00Petruševec
Gornja Konjšćina06:43:00Gornja Konjščina
Konjšćina06:50:00Konjščina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Belec - Konjšćina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Konjšćina13:50:00Konjščina
Gornja Konjšćina13:57:00Gornja Konjščina
Petruševec II14:00:00Petruševec
Petruševec14:03:00Petruševec
Belečko Završje14:07:00Završje Belečko
Gornja Selnica14:10:00Gornja Selnica
Belec - groblje14:16:00Belec
Belec OŠ14:18:00Belec
Belec14:20:00Belec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja
lipanj 2020
poutsrčepesune
25262728293031
123
4
  • Jedna epruvetica krvi može ozdraviti Luciju!
  • 21. sjednica Županijske skupštine
  • 567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293012345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended