Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: Autoprijevoz CROLINE
Linija: Grtovec - Zlatar [181]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Grtovec0Grtovec
Belečka Selnica2Belec
Belečko Završje4Završje Belečko
Belec6Belec
Batina Gornja8Gornja Batina
Lončari10Gornja Batina
Borkovec12Borkovec
Zlatar15Zlatar

Polasci:


Grtovec - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Grtovec06:00:00Grtovec
Belečka Selnica06:02:00Belec
Belečko Završje06:05:00Završje Belečko
Belec06:10:00Belec
Batina Gornja06:13:00Gornja Batina
Lončari06:15:00Gornja Batina
Borkovec06:17:00Borkovec
Zlatar06:25:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave

Grtovec - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar13:20:00Zlatar
Borkovec13:25:00Borkovec
Lončari13:27:00Gornja Batina
Batina Gornja13:30:00Gornja Batina
Belec13:35:00Belec
Belečko Završje13:40:00Završje Belečko
Belečka Selnica13:43:00Belec
Grtovec13:45:00Grtovec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja
lipanj 2020
poutsrčepesune
25262728293031
123
4
  • Jedna epruvetica krvi može ozdraviti Luciju!
  • 21. sjednica Županijske skupštine
  • 567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293012345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended